نوشته شده توسط : مرجان

در اینجا چند نکته عالی برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جاده قدیم کرج می توانید به آنها کمک کنید هنگام خرید از شما احساس راحتی کنند که هویت خود را نشان می دهد. بازاریابی اینترنتی می تواند راه حل واضحی باشد. بازاریابی اینترنتی سریع است و می تواند راهی آسان برای تبلیغ محصولات شما باشد. به خواندن مقاله زیر ادامه دهید و می توانید روش های جدیدی را برای نکاتی در مورد چگونگی بهینه سازی تجربه خود در بازاریابی اینترنتی بیاموزید. تبلیغات فروش کوتاه مدت باید به رتبه بندی بهتر صفحه رتبه سایت شما کمک کند. اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما احساس امنیت می کنند که می توانند با وارد کردن اطلاعات شخصی خود در سایت شما احساس امنیت کامل داشته باشند! اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جاده قدیم کرج این همان چیزی است که ویترین فروشگاهی یک کالای زیان ده را ارائه می دهد تا بعداً به سود برسد. استفاده از یک لیست پستی حاوی اطلاعات مشتریان شما ضروری است. به مشتریان خود این فرصت را بدهید تا با پیوند اشتراک یا ایجاد آدرس ایمیل خود، ثبت نام کنند.

قبل از اینکه بتوانید برای رتبه بندی آن تلاش کنید، باید یک سایت عالی داشته باشید. این باید اولین چیزی باشد که صاحب یک کسب و کار آنلاین باید بداند. شما باید یک خط مشی رازداری قابل دسترسی در هر صفحه از صفحه قابل مشاهده داشته باشید. مجری تبلیغاتی مشتریان شما خوشحال خواهند شد که اطلاعات شخصی آنها را امن بدانند. سپس می توانید تصمیم بگیرید که کدام نسخه با مشاهده تعداد افرادی که مشترک شده اند موفق تر خواهد بود.

تبلیغ منظم

وبلاگ نویسی منظم یک دارایی برای هر بازاریابی اینترنتی با موفقیت است. وبلاگ یک راه دیگر برای حفظ ارتباط با پایگاه مشتریان شماست. علاوه بر این، یک وبلاگ محتوا را به وب سایت شما اضافه می کند، که دید شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد، دسترسی به وب سایت شما را افزایش می دهد و رتبه موتور جستجو را افزایش می دهد. از AJAX و Flash زیاد استفاده نکنید. ممکن است در سایت شما جذاب باشد، اما نتایج اضافی موتور جستجو را اضافه نخواهد کرد. از آن کم استفاده کنید و از محتوا و لینک های غنی در همان صفحه استفاده کنید. از لینک های داخلی استفاده کنید که به سایر قسمت های سایت شما پیوند دارند. پیوندهای داخلی راهی رایگان برای تبلیغ به مشتریان فعلی هستند و می توانند بازدیدهای بیشتری را از سایر راه های تبلیغاتی به شما ارائه دهند. 

بازاریابی ویدئویی راهی عالی برای به دست آوردن کسب و کار شماست. عنوان و تصویر منحصر به فرد، جلب توجه خوبی برای مشتریان جدید است. کسب‌وکارهای بزرگ از طریق خوش‌شانس بودن به این راه نرسیدند. آنها بازاریابی خوبی برای محصول خود انجام دادند. هنگام ایجاد متن برای وب سایت خود از ابزارهای تاکید استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از برچسب ها برای خط کشی، پررنگ یا مورب روی یک کلمه تاکید کنید. این می تواند وضوح را بهبود بخشد و به مشتریان شما کمک کند که شرکت شما در مورد چیست. 

اطمینان حاصل کنید که برای تبلیغات بیش از حد خرج نکنید. شما نمی خواهید پول خود را برای چیزی که ممکن است به رشد کسب و کار شما کمک نکند هدر دهید. اگر مجبور هستید پول زیادی خرج کنید، می‌خواهید مطمئن باشید که آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید دریافت می‌کنید و به همین دلیل است که تبلیغات با تبلیغات بنری یک سرمایه‌گذاری عالی است.

بازاریابی اینترنتی

اگر در حال حاضر از بازاریابی اینترنتی استفاده تبلیغات می کنید، به احتمال زیاد می دانید چه چیزی سودآورتر است. از بهترین فروشندگان خود برای ارتباط با سایر محصولات مرتبط و ایجاد فروش اضافی استفاده کنید. این محصولات تقریباً تضمین شده‌اند که سودآور باشند و به اندازه محصولات غیرمرتبط از شما نیازی به تبلیغ ندارند. این یک ابزار عالی برای مشتریان و مشتریان احتمالی شما است. زمانی که می‌خواهید تجارت اینترنتی خود را توسعه دهید، پیدا کردن جایگاه مناسب بسیار مهم است. بنابراین چیزی را بیابید که با تلاش های بازاریابی خود مخاطب مناسب را هدف قرار دهید. این می تواند یک استثنای نادر برای توصیه در مورد عدم مخلوط کردن زندگی شخصی خود با تجارت باشد. این عمدتا به این دلیل است که این نوع کار کم فشار است و می تواند به عنوان یک سرگرمی دیده شود. با همسرتان جمع شوید و این کار را یک کار گروهی کنید!

اطمینان حاصل کنید که مصرف کنندگان کلمه تبلیغات "سریع" را در تبلیغات شما می بینند و احساس سرعت ایجاد می کنند. استفاده از کلمات "آسان" و "ساده" را به عنوان بخشی از بازاریابی اینترنتی خود در نظر بگیرید. این یک راه فوق العاده برای بهبود فروش شما است. به مشتریان خود اجازه دهید در صورت خرید به تعداد، قیمت عمده فروشی را بپردازند. شما می توانید با اقلام عمده فروشی که می فروشید سود به دست آورید و برای افزایش میزان فروش بسیار عالی است. پروژه هایی که در ابتدا موفقیت آمیز نبودند را رها نکنید. ممکن است اخیراً کار نکرده باشد، اما اکنون می تواند بهتر از بار اول کار کند. اینترنت همیشه در حال تغییر است و مردم همیشه استفاده های جدیدی دارند. برای چیزهایی که موفق نیستند پول نگذارید. فقط صبر کن. شما می توانید وب سایت خود را طوری بازاریابی کنید که بیشتر شبیه یک مکان اجتماع یا باشگاه باشد تا یک تجارت. اگر مردم برای صحبت با سایر مشتریان بازگردند، سایت شما شاهد افزایش ترافیک خواهد بود. این کار باعث می شود که سایت شما برای شما خاطره انگیز تر شود.

سرفصل تبلیغات

سعی کنید سرفصل خود را ویرایش تبلیغات کنید ines و محتوا را به طور منظم و تماشا کنید تا ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی باید تغییر کند. هنگامی که لحنی را که به بهترین شکل شما را نشان می دهد، پیدا کردید، به آن پایبند باشید و تصویر جدید و منسجم خود را تقویت کنید. آیا به دنبال راهی موثر برای بازاریابی وب سایت خود هستید؟ به بازدیدکنندگان دلیل خوبی برای ارائه آدرس ایمیل خود بدهید تا بتوانید لیست انتخاب خود را افزایش دهید. اگر احتمالاً چیزی برای آنها وجود داشته باشد، افراد ممکن است آدرس ایمیل خود را به شما ارائه دهند! تاجر کوچک بازارهای بزرگ اینترنتی را بسیار رقابتی خواهد یافت. برای پیشروی، قیمت‌های خود را اغلب تنظیم کنید و قیمت‌های رقبای خود را هنگام انجام این کار در نظر بگیرید.

از این توصیه استفاده کنید تا کسب و کار خود را به سطح بالاتری ببرید. واضح است که هر کارآفرینی که علاقه مند به گسترش پایگاه مشتری خود است، باید پتانسیل بازاریابی اینترنتی را درک کند. این دستورالعمل ها استراتژی بازاریابی اینترنتی فعلی شما را بهبود می بخشد، که به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%82%d8%af%db%8c%d9%85-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

منبع

https://aradholding.com/%d9%85%d8%ac%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ad%db%8c%d8%b7%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ\ ,
:: بازدید از این مطلب : 37
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

نظر شما در مورد مزایا و استراتژی های مرتبط با بازاریابی اینترنتی چیست؟ اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بلوار نمازی شیراز آیا هر چیزی را که می توانید در مورد این موضوع مشاهده می کنید و سعی در بهبود کسب و کار خود دارید؟ ابزارهای بسیار خوبی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در مورد بازاریابی اینترنتی بیشتر بدانید، مانند کتاب ها، فیلم ها، نمایش ها و غیره. مجری تبلیغات محیطی بلوار نمازی شیراز  پس چگونه می توانید از این همه دانش برای ایجاد برنامه بازاریابی خود استفاده کنید؟ این نکات به شما کمک می کند تا یک نقطه شروع را پیدا کنید.

شما باید از هر پیشرفت نرم افزاری که یک بازاریابی اینترنتی موفق است استفاده کنید. نکاتی برای داشتن بهترین بیلبورد تبلیغاتی اگر شما یا شرکتتان از این منحنی عقب بمانید، خوانندگان شما متوجه آن خواهند شد و خاموش خواهند شد. اگر می خواهید احترام به دست آورید و فروش بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه آنها به شما وفادار باشند بیشتر خواهد بود.

تعداد تبلیغات

پس از مشاهده تعداد مشترکین ایجاد شده در هر صفحه، می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام یک بهترین کار را با هر کدام که تصمیم آگاهانه‌تری دریافت می‌کند. برای یادگیری چیدمان و طراحی صفحه وب وقت بگذارید. برجسته کردن سایت شما یک مزیت بازاریابی بزرگ است که می توانید از آن استفاده کنید. اگر خود را در دریای وب سایت ها متمایز نکنید، مردم بیشتر آن را به خاطر می آورند و به آن لینک می دهند. یکی از راه های رسیدن به این هدف، تمرکز بر روی سایتی است که مختص برند شماست.

روشی منحصر به فرد برای انجام نکات بازاریابی اینترنتی برای استفاده از جستجوی تصویر به نفع خود. افرادی که به سادگی در جستجوی اطلاعات هستند ممکن است در نهایت به سایت شما نگاهی بیندازند. این امر بیشتر در معرض دید قرار می گیرد و احتمال اینکه هر روز به برند شما بازگردند بیشتر است و گاهی اوقات این افراد به سایت شما بازمی گردند.

یکی از توصیه های خوب در بازاریابی اینترنتی که بسیاری تمایل دارند آن را فراموش کنند این است که به سادگی سایت خود را ساده نگه دارند. صاحبان هوشمند می‌دانند که همه نمی‌توانند یا نمی‌خواهند از این نوع فناوری استفاده کنند. یک وب‌سایت بدون چنین زنگ‌ها و سوت‌های پر زرق و برقی می‌تواند کاربردی‌تر باشد.

اگرچه ممکن است تبلیغ سایت خود با استفاده از نرم افزارهایی که در وب می خزند و نظرات و ایمیل ها را حذف می کند آسان به نظر برسد، اما این پست ها هرگز آنطور که شما می خواهید نخواهد داشت. با درج نکردن نقاط تماس شخصی در تبلیغات خود، می تواند مردم را دور کند. مطالعات روانشناسی جالبی در مورد روانشناسی طراحی وب در دسترس شماست که می تواند به شما کمک کند. عوامل روان‌شناختی می‌توانند به‌شدت بر نحوه درک دیگران از برند شما تأثیر بگذارند، که بر اساس موضوع، هزینه و موضوع سایت شما ایجاد شده است. از این اطلاعات می توانید برای به حداکثر رساندن سود استفاده کنید.

تبلیغات بیش از حد

برای تبلیغات بیش از حد خرج نکنید. شما نمی خواهید برای تبلیغاتی که به کسب و کار شما کمکی نمی کند، پول سرمایه گذاری کنید. اگر سرمایه‌گذاری می‌کنید، مطمئن شوید که بیشترین بهره را از آن می‌برید. اگر از یک برنامه بازاریابی اینترنتی موفق استفاده می کنید، می دانید چه محصولاتی بزرگترین پول ساز شما هستند. سودآورترین اقلام شما در سایت شما می توانند به عنوان میله پرچم برای فروش بیشتر عمل کنند. هزینه تبلیغات کاهش می یابد و تبلیغات بیشتر غیر ضروری می شود.

به این فکر کنید که واقعاً خدمات یا محصول تبلیغات شما چقدر خوب است. یک محصول ضعیف را نمی توان با کمپین بازاریابی اینترنتی مناسب نجات داد. داشتن یک محصول خوب که برتر از بهترین راه شما برای افزایش فروش باشد.

از سرفصل ها در سایت و مقالات خود استفاده کنید. اینها باید توجه خوانندگان را به خود جلب کنند و آنها را جذب کنند. حتی می‌توانید از تیتر به‌کلی چشم پوشی کنید و آن را با تصویری از آنچه می‌خواهید بفروشید جایگزین کنید. گرافیک اغلب می‌تواند بیشتر از یک تیتر ساده، متحرک‌تر و کمتر قدیمی‌تر به نظر برسد.

این یک ابزار عالی هم برای مشتریان و هم برای رقبای شماست

چیزی را به صورت رایگان از سایت خود هدیه دهید. یکی از رایگان های آسان برای ارائه مقاله ای است که اطلاعات مفیدی را در اختیار کسب و کار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار ساختمانی دارید، مقاله ای را ارائه دهید که نکاتی را برای صاحب خانه ارائه می دهد. این به مشتریان می گوید که شما نیازهای آنها را درک می کنید و می توانید به آنها در حل مشکلاتشان کمک کنید. از ابزارهای فنی برای کمک به اندازه گیری میزان کارایی کمپین بازاریابی برای شما استفاده کنید.

هنگام بازاریابی یک کسب و کار تبلیغات اینترنتی، شناخت مخاطبان هدف ضروری است. شما نمی توانید اقلامی را به مردم بفروشید مگر اینکه بدانید چه چیزی می خواهد اسباب بازی های قدیمی جنگ ستارگان را بخرد. بنابراین مطمئن شوید که از آن لذت می برید و کسب سود از آن آسان خواهد بود. مهم است که هنگام سفارش از وب‌سایت شما، به مشتریان خود اطلاع دهید که اطلاعات آنها ایمن است. افراد هنگام انتقال مطالب شخصی از طریق اینترنت دچار تردید می‌شوند، بنابراین به مشتریان اطلاع دهید که اطلاعات شخصی آنها امن است.

هنگام استقرار یک صفحه بازاریابی اینترنتی سعی کنید از کلمه "گارانتی" در تبلیغات استفاده کنید. مشتریان شما دوست دارند بدانند که با خرید محصول شما ضرر نمی کنند. ضمانت‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند ارائه دهد. تضمینی که انتخاب می‌کنید باید با نوع محصولی که برای فروش است مطابقت داشته باشد. برای بازاریابی موثرتر، از کلمه "تضمین شده" در تبلیغات و محتوای مرتبط خود استفاده کنید. حتی اگر آنها بدانند که ضمانت شما به میزان قابل اعتماد بودن شما بستگی دارد، مردم می خواهند بدانند که با خرید محصول شما ریسک نمی کنند. گارانتی باعث می شود افراد در امتحان یک محصول جدید راحت تر باشند.

موفقیت

بازاریابان اینترنتی کامل تبلیغات در مورد تجارت خود مثبت هستند. اگر شهادت شما واقعی و قانع کننده باشد، اشتیاق شما نسبت به محصول یا خدمات نیز هیجان زده می شود. این باعث سود بیشتر از طریق فروش و سود برای شما خواهد شد. دلایل زیادی وجود دارد که مردم ترجیح می دهند چیزهای مختلفی را که ممکن است در مورد رویکرد شما دوست نداشته باشند، خریداری نکنند. به مشتریانی که فوراً از یک پیشنهاد زمانی محدود استفاده می‌کنند، مزایای اضافی بدهید. این می‌تواند به معنای ارائه ارسال رایگان به هزار نفر اولی باشد که از شما خرید می‌کنند یا بسته‌بندی هدیه رایگان برای هر خریدی قبل از یک تاریخ خاص.

اکنون که ایده ای در مورد اینکه از کجا باید طراحی برنامه بازاریابی اینترنتی خود را شروع کنید، دارید، آیا آماده شروع آزمایش هستید؟ آنچه را که به تازگی خوانده اید در کسب و کار خود اعمال کنید. آیا آماده اید تا بهبودهای درست را شروع کنید؟ اگر به هر دوی این سؤالات "بله" پاسخ داده اید، آماده اید تا استراتژی های بازاریابی اینترنتی را شروع کنید.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b2%db%8c/

 

منبع

https://aradholding.com/%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 63
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

شما می توانید وب سایت خود را طوری تبلیغ کنید که بیشتر شبیه یک اجتماع اجتماعی یا باشگاه باشد تا یک وب سایت تجاری. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بلوار چمران شیراز یکی از گزینه های تست، تست A/B است. تا بدانید چگونه می‌توانید از فرصت‌های متعدد ارائه شده توسط دنیای آنلاین برای بازاریابی بازاریابی اینترنتی خود با ایمیل استفاده کنید.

اگر مردم برای گفتگو و گپ زدن با افراد دیگر بازگردند، مجری تبلیغات محیطی بلوار چمران شیراز ایمیل های خود را آزمایش کنید تا بدانید چه چیزی از مشتریان شما پاسخ می گیرد. اگر شرکت شما در استفاده از فناوری شکست بخورد، مشتریان ممکن است به شما شک کنند. اگر در خط مقدم فناوری بمانید و همیشه بهترین چیزهای بعدی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید، باید به بازدیدکنندگان نشان دهید که در زمینه کاری خود به روز هستید.

 

سایت شما شاهد افزایش ترافیک خواهد بود. این کمک می کند تا مردم در مورد وب سایت شما در ذهن مردم فکر کنند. بهترین کانون تبلیغاتی در ایران شما به راحتی می توانید حضور روزانه خود را در ذهن آخرین مقالات خود حفظ کنید. شما باید محتوای با کیفیت خوب را به آنها بدهید که اطلاعات یا بینش های ارزشمندی را همراه با پیام بازاریابی هر چند وقت یکبار ارائه می دهد. یک نکته خوب این است که همیشه از رقابت آگاه باشید. شما به راحتی می توانید سایت رقبای خود را بررسی کنید و ببینید چه ویژگی هایی دارند. شما همچنین می توانید بررسی کنید که ترافیک آنها مانند است و به شما نشان می دهد که سایت شما چقدر خوب است.

اطلاعات تبلیغاتی

مطمئن شوید که وب سایت شما اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان را دارد. مطالب جالب، مقالات و دیگر مطالب را اضافه کنید که به مشتریان احتمالی اجازه دهد بدانند که شما کسب و کاری هستید که صنعت خود را می شناسد. همیشه هنگام ارسال ایمیل به دیگران از امضاها استفاده کنید، حتی اگر ایمیل فقط شخصی باشد. این کارت ویزیت برای کسب و کار شما در وب است که به جای کاغذ، فقط روی پیکسل چاپ می شود. با درج امضای خود، به احتمال زیاد ترافیک و سود بیشتری به دست خواهید آورد.

 

اگرچه ارسال هرزنامه با اطلاعات شما می تواند مقرون به صرفه باشد، اما احتمالاً اصلاً موفق نخواهید بود. اگر شخصاً با مشتریان خود ارتباط برقرار نکنید، مشتریان بالقوه شما ممکن است با پیام های عمومی شما خاموش شوند. روانشناسی بازاریابی اینترنتی و طراحی وب را بخوانید. عوامل روان‌شناختی می‌توانند به‌شدت بر نحوه درک دیگران از برند شما تأثیر بگذارند، که بر اساس موضوع، هزینه و موضوع سایت شما ایجاد شده است. این اطلاعات مهم زمانی مفید است که بتوانید از آن برای به حداکثر رساندن سود استفاده کنید.

تبلیغات واضح

وب سایت شما باید به گونه ای کدگذاری شود که لینک ها واضح و به راحتی قابل مشاهده باشند. این به افراد علاقه مند به مخاطبان شما اجازه می دهد تا درگیر شوند و آنها برای یافتن آنچه به دنبال آن هستند کار آسانی نخواهند داشت. برای هر سایت تجاری که حجم زیادی از محصولات را به فروش می رساند، بسیار مهم است که مشتریان شما بدانند اطلاعات آنها امن است. خدمات قابل اعتماد زیادی وجود دارد / VeriSign و McAfee دو چنین خدماتی هستند. اگرچه سیستم های امنیتی هزینه زیادی دارند، اما در دراز مدت ارزش این هزینه را دارند.

 

سعی کنید سایتی ایجاد کنید که مشتریان احساس کنند کنترل آن ها در دست تبلیغات است. این روزها به دلیل همه هرزنامه های ناخواسته و توصیه های ناخواسته بسیار مهم است. از ابتدا مشخص کنید که مشارکت داوطلبانه است و به اعتبار شما کمک می کند. به خدمات یا راهی برای کمک به افراد فکر کنید که بتوانید به صورت رایگان به بازدیدکنندگان سایت خود ارائه دهید. افراد ممکن است به صورت رایگان از سایت بازدید کنند و از محتوا جذب شوند. یک مثال خوب ارائه یک ماشین حساب مالیاتی در یک وب سایت مالی است.

 

این به مشتریان شما کمک می کند تا احساس امنیت بیشتری داشته باشند و به شما و کسب و کار شما اعتبار می بخشد. سایت خود را در دسترس مردم کشورهای مختلف قرار دهید. این به این معنی است که این زبان‌های مختلف. این باعث می‌شود که مخاطبان جهانی شما به طور قابل‌توجهی گسترش یابد و احتمالاً فروش را افزایش می‌دهد. تمام مکاتبات خود را با مصرف کنندگان شخصی سازی کنید. تجربه خود را در نظر بگیرید؛ آخرین باری که دوست نداشتید ایمیل انبوه در صندوق ورودی شما نمایش داده شود چه زمانی بود؟ اگر ایمیل‌های خود را شخصی‌تر کنید، از دیگرانی مانند خود دور خواهید شد.

تصاویر تبلیغاتی

از تصاویر باکیفیت برای نمایش محصولاتی که می فروشید استفاده کنید. تبلیغات عکس های قبل و بعد راه بسیار خوبی برای تبلیغ محصولات هستند. شما به راحتی می توانید یک سرویس ایمیل مارکتینگ برای کمک به بازاریابی اینترنتی خود بیابید، اما کارهای زیادی نیز وجود دارد که می توانید خودتان انجام دهید. به هیچ وجه زمان زیادی طول نخواهد کشید تا بفهمید چگونه یک لیست پستی بسازید، ایمیل های انبوه و یک لیست ایمیل بسازید. این نوع تجربه در کل چرخه عمر محصولات و خدمات شما ارزشمند خواهد بود. این وضعیت ممکن است استثنایی از قاعده عدم ترکیب زندگی شخصی شما با تجارت باشد. این به این دلیل است که فشار کمتر است و تقریباً مانند یک سرگرمی است که اتفاقاً برای شما پول درآورده است. با همسرتان همراه شوید و این کار را با هم انجام دهید.

 

در مورد ترکیب کلماتی مانند "ساده" و "آسان" برای توصیف تبلیغات برنامه های بازاریابی خود فکر کنید. این یک راه آسان برای افزایش فروش شما است. مهم است که به بازدیدکنندگان وب سایت خود اجازه دهید که سیستم تجارت الکترونیک شما کاملاً ایمن است. مردم نسبت به ارسال اطلاعات شخصی از طریق اینترنت محتاط هستند، بنابراین به مشتریان اطلاع دهید که اطلاعات شخصی آنها امن است. می توانید به 100 مشتری اول ارسال رایگان بدهید. این یک راه عالی است که می توانید برای ترغیب مردم به خرید محصولات خود بیابید. تلاش های بازاریابی ما موفقیت آمیز خواهد بود. این را می توان با آزمایش طرح های رنگی مختلف انجام داد تا ببینید چه ترکیبی به فروش مشتری شما کمک می کند. بعد از اینکه کمپین ایمیل خود را ایجاد کردید، یکی از جزئیات ایمیل را تغییر دهید. می توانید از دو خط موضوع متفاوت، فراخوانی برای اقدام، یا فراخوانی برای اقدام استفاده کنید. نسخه ها را به دو گروه هم اندازه مشتریان ارسال کنید تا ببینید کدام نسخه موفق تر است.

 

اگر فکر می کنید بازاریابی اینترنتی بسیار سخت و زمان بر است، دوباره فکر کنید. با استفاده از نکات ارائه شده در این مقاله، حضور آنلاین خود را بهبود بخشید و به سرعت و کارآمدی به پایگاه مشتریان مورد نظر محصول خود برسید. بسیاری از مردم ترجیح می دهند اطلاعات را به صورت الکترونیکی دریافت کنند، و این باعث می شود بازاریابی اینترنتی راهی ایده آل برای افزایش فروش شما باشد.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%da%86%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%86/

منبع

https://aradholding.com/%da%a9%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 67
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

سعی کنید از بازاریابی اینترنتی لذت ببرید و از بازاریابی اینترنتی لذت ببرید، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در شاندیز مشهد هر روز انگیزه بیشتری برای موفقیت خواهید داشت. شما باید بتوانید به طور موثری کسب و کار خود را بازاریابی کنید. مقاله زیر به بهبود کسب و کار بازاریابی اینترنتی شما کمک می کند. در ابتدا به آن به عنوان یک سرگرمی فکر کنید. مجری تبلیغات محیطی شاندیز مشهد اگر به عنوان یک شرکت وابسته هستید، می توانید رتبه بندی صفحه را خریداری کنید. این عمل شبیه به روشی است که یک فروشگاه ضرر می فروشد و بعداً از آن پول در می آورد.

راه های افزایش  

اگر مشخص شود که وب سایت شما محبوب شده و پتانسیل خوبی دارد، آژانس تبلیغات محیطی آراد در اینجا یک نکته عالی برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد! روش‌های رایگان یا نسبتاً ارزان برای تبلیغ سایت شما شامل آویزان کردن پوستر در مشاغل اجتماعی، آویختن پوستر در مؤسسات محلی یا ارسال در وبلاگ‌ها است. راه های زیادی برای جذب بازدیدکنندگان برای بررسی سایت شما وجود دارد. زمانی که سعی می کنید خود را از بقیه متمایز کنید، خلاقیت کلیدی است.

این معیار به آن‌ها کمک می‌کند تا در مورد خریدی که به آن فکر می‌کنند اطلاعات بیشتری داشته باشند. این به آن‌ها می‌گوید محصول شما را بدون اینکه شبیه به یک زمین فروش ناخوشایند به نظر برسد، زیرا آنها می‌توانند تصمیم بگیرند آن را بخرند یا پاس کنند. یک چیز خاص یا بسیار منحصر به فرد در وب سایت خود ارائه دهید. این می تواند ترافیک زیادی را به سمت صفحات شما جذب کند.

لیست مخاطبین برای تبلیغ

یکی از راه های ایجاد لیست مخاطبین، ایجاد صفحه ای است که آدرس ایمیل را درخواست می کند. صفحات فشرده از هر بازدید کننده ای می خواهد که ایمیل خود را ارائه کند. اگر اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهند، حتی می توانید یک کالای تبلیغاتی ارزان قیمت ارائه دهید. این به آنها چیزی رایگان می دهد و می توانید آنها را بدون هیچ مشکلی به لیست پستی خود اضافه کنید.

از ایمیل در شرکت خود استفاده موثر داشته باشید. هدف شما این است که به مشترکین این احساس را بدهید که ایمیل های شما برای آنها مفید است، نه آزاردهنده. با یک خبرنامه ایمیلی، می توانید برای مدتی طولانی با مشتری در ارتباط باشید و آنها را تشویق کنید که به سایت شما بازگردند. هنگام ایجاد متن برای کپی وب سایت خود از ابزارهای تاکید استفاده کنید. می‌توانید با استفاده از برچسب‌ها بر روی یک کلمه تأکید کنید تا زیر آن خط بکشید، زیر آن خط بکشید یا مورب آن را خط بکشید. بسیاری از مردم به فرصت استفاده از یک وب سایت و خرید بیشتر نگاه می کنند. بسیار مهم است که مشتریان شما اعتماد کنند و شما اعتماد آنها را حفظ کنید.

اعتبار تبلیغاتی

اگر می خواهید اعتبار و اعتباری برای شرکت خود بیافزایید، اعتبار خاصی به شما می دهد و می تواند مشتریان بیشتری را جذب کند. این امر همچنین می تواند باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان شود و سایت را برای بازدید کنندگان جذاب تر کند.

یک صفحه خطای 500 که کاربر پسند به نظر می رسد ابزار مهمی است. زمانی که وب سایت شما از کار می افتد نمایش داده می شود. یک صفحه خطای عمومی به بیننده می گوید که زمان اتصال به سادگی تمام شده است. روش های بسیار بهتری وجود دارد تا مشتریان خود را از این واقعیت آگاه کنید که شما سعی در رفع آن دارید.

تبلیغات رایگان

خدماتی را بیابید که بتوانید به صورت رایگان در اختیار کاربران سایت خود قرار دهید. افراد ممکن است سایت شما را به سادگی بررسی کنند تا شما را در مورد پیشنهادات رایگان پیشنهاد دهند و حتی می توانند چیز دیگری را پیدا کنند که مورد علاقه آنها باشد. یک مثال مفید ارائه یک ماشین حساب مالیاتی رایگان در یک وب سایت در مورد امور مالی است.

یک عملکرد چت به وب سایت کسب و کار اینترنتی خود اضافه کنید تا مشتریان خود را تشویق به گفتگو کنید. وب سایت شما بیشتر شبیه یک مقصد اجتماعی و همچنین یک سایت تجاری است. احساس اجتماع می تواند یک انگیزه قوی برای تبدیل یک بازدیدکننده یک بار به یک بازدیدکننده معمولی باشد. ایجاد یک جامعه برای مشتریان خود در حالی که به کاربران اجازه می دهد تا تماس های تجاری مهمی برقرار کنند.

رقابت تبلیغاتی

رقابت می تواند کلید موفقیت در تلاش های بازاریابی اینترنتی تبلیغات باشد. شما می توانید بسیاری از افراد دیگر انجام می دهند جمع آوری کنید. شما می توانید از اشتباهات آنها اجتناب کنید و به شما کمک کنید تا سریعتر به سمت اهداف خود حرکت کنید.

با افراد تجاری معروف مصاحبه کنید و آن را در جایگاه خود قرار دهید. همیشه قبل از انتشار در سایت خود مجوز کتبی دریافت کنید تا هر یک از این مطالب را منتشر کنید. می‌توانید رونوشت‌ها را تایپ کنید و سپس به فهرست‌های E-zine ارسال کنید. این می تواند ترافیک شما را افزایش دهد و امیدوارم فروش و اعتبار بسیار مورد نیاز سایت شما را افزایش دهد.

جذب مشتری تبلیغاتی جدید

چیزی را به کسانی که از سایت شما بازدید می کنند هدیه دهید. یکی از رایگان های آسان برای ارائه که نتایج خوبی می گیرد، مقاله قابل دانلودی است که به طور خاص در حوزه تخصص کسب و کار شما طراحی شده است. به عنوان مثال، ممکن است تبلیغات به مشتریان صنعت سالن، مقاله ای در مورد جذب مشتریان جدید ارائه دهید، نکات آبیاری و سایر نکات مراقبتی را در دانلودها ارائه دهید. این به مشتریان می گوید که شما به آنها اهمیت می دهید و می خواهید به آنها کمک کنید.

این می تواند یک استثنای نادر از قاعده عدم ترکیب زندگی شخصی شما با تجارت باشد. این عمدتاً به این دلیل است که این نوع کار کم فشار است و تقریباً مانند یک سرگرمی است که اتفاقاً برای شما پول در می آورد. همسرتان را بگیرید و با هم این کار را انجام دهید.

موفقیت در بازاریابی

وب سایت شما باید تا حد امکان موثر باشد تا موفقیت تبلیغات بازاریابی اینترنتی شما را افزایش دهد. این را می توان به سادگی با استفاده از چند طرح رنگ انجام داد تا متوجه شوید که چه چیزی چشم محصول شما را بهتر به خود جلب می کند.

شما می توانید از انبوه اطلاعاتی که در مورد بازاریابی اینترنتی در دسترس است به طور موثرتری بهره مند شوید. شما مجبور نیستید در همه جنبه های بازاریابی اینترنتی به طور گسترده تحقیق کنید. نکاتی که در اینجا یافت می شود، تنها شروع چیزهایی است که می توانید یاد بگیرید. منابع اطلاعاتی زیادی به صورت آنلاین وجود دارد که ساده و قابل درک هستند و به شما کمک می کنند تا به یک بازاریاب اینترنتی بهتر تبدیل شوید. چشمان خود را باز نگه دارید و به بهبود نتایج بازاریابی خود ادامه خواهید داد.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b4%d8%a7%d9%86%d8%af%db%8c%d8%b2/

منبع

https://aradholding.com/%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 36
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

در حالی که همه کسب‌وکارها کمپین بازاریابی دارند، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بزرگراه هفت باغ کرمان برخی از این کسب‌وکارها از تمام روش‌های بازاریابی موجود برای افزایش فروش خود استفاده نمی‌کنند. یکی از ابزارهای بازاریابی بسیار موثر که می توان از آن غفلت کرد، یک کمپین بازاریابی ایمیلی است که به خوبی طراحی شده است. نکات زیر به شما کمک می کند تا یک کمپین بازاریابی ایمیلی موفق را به صورت ماهرانه راه اندازی کنید.

 

هرگز ایمیل های ناخواسته ارسال نکنید. مجری تبلیغات محیطی بزرگراه هفت باغ کرمان اگر ایمیل‌های شما برای مشتریانی ارسال شوند که نمی‌خواهند آنها را دریافت کنند، می‌توانند به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شوند. در صورت وجود شکایت از هرزنامه، آدرس IP شما در لیست سیاه قرار می گیرد و همچنین می تواند به کسب و کار شما رپ بدی بدهد.

مخاطب هدف تبلیغات

ایمیل شما باید لحن شخصی داشته باشد. بیلبورد تبلیغاتی چیست درست مانند انواع دیگر بازاریابی، اگر مشتری با او شخصی باشید، به احتمال زیاد با شما تجارت خواهد کرد. از نام مشتریان خود در ایمیل هایی که برای آنها ارسال می کنید استفاده کنید و به صورت شخصی از آنها تشکر کنید. این به آنها این تصور را می دهد که به کسب و کار شما اهمیت می دهد و می تواند راه طولانی را در جهت افزایش فروش داشته باشد.

 

ایمیل هایی را ارسال کنید که با مخاطب هدف شما مطابقت دارد. پس از اینکه تعدادی از خوانندگان مشترک شدند، راه‌هایی برای ترغیب آنها به ثبت نام دوستان خود بیابید. شما باید یک پیوند اشتراک در ایمیل خود قرار دهید. اگر مشتریان شما ایمیل های شما را برای دوستانتان فوروارد می کنند، ممکن است این دوستان نیز مجذوب پیشنهادات شما شوند. این یک روش عالی برای استفاده برای رشد ارگانیک پایه شما است. هنگام تحقیق در مورد بازاریابی ایمیلی، تا حد امکان از منابع بیشتری استفاده کنید. ممکن است کتاب‌هایی در این زمینه در کتابخانه‌ها و آنلاین موجود باشد. به صورت محلی، حتی ممکن است سمینارها یا کارگاه‌هایی برای کمک به کار در کمپین خود بیابید، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با گروه‌های تجاری نزدیک خود تماس بگیرید.

 

فرمت های مختلف ایمیل را امتحان کنید. اطلاعات مهم خود و هر پیشنهاد جدید را در ابتدای پیام های خود قرار دهید. اما به امتحان قالب‌ها و ایده‌های جدید ادامه دهید تا زمانی که یکی یا ایده‌هایی را که بیشترین تعداد پاسخ را به شما ارائه می‌دهند، بیابید. هنگامی که می دانید کدام یک کار می کنند و کدام یک کار نمی کنند، به انجام کارهای موفق ادامه دهید! این به مشتریان شما ایده ای از آنچه می توانند از شما انتظار داشته باشند و همچنین اطلاعاتی در مورد جایی که می توانند در مورد شما بخوانند به آنها می دهد.

کمپین بازاریابی

برای کمپین های بازاریابی ایمیلی خود محتوای آموزنده و سرگرم کننده ایجاد کنید، نه فقط اطلاعاتی در مورد اقلامی که می فروشید. مشترکین شما باید قبل از دیگران به محتوای انحصاری دسترسی داشته باشند. همچنین برخی از پیشنهادات انحصاری را که فقط برای افرادی که در لیست پستی شما هستند به مشترکین ارزشمند خود ارائه دهید. تبریک تعطیلات و موارد ویژه را ارسال کنید، نه فقط زمانی که چیزی را می خواهید.

 

همیشه پیوندی برای افراد داشته باشید که به راحتی اشتراک خود را لغو یا از لیست ایمیل شما انصراف دهند. شما همیشه می خواهید یک پیوند لغو اشتراک داشته باشید، و آن را در جایی دفن نکنید که مردم نتوانند آن را ببینند. مهم این است که مشتریان شما احساس کنند کنترل دارند و مجبور به انجام کاری نمی شوند.

 

از بازخورد منفعل و فعال برای تقویت تلاش‌های بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. بازخورد فعال واضح است: از بازدیدکنندگان پیشنهادات و مشاوره بخواهید. از سوی دیگر، خوانندگان به طور کلی حتی از بازخورد منفعل آگاه نیستند. ابزارها و برنامه های نرم افزاری زیادی در دسترس هستند که لینک هایی را که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند به شما می گویند.

 

مهم است که همیشه پایداری را حفظ کنید. اگرچه باید در تداوم تبلیغات خود ثابت قدم باشید، اما باید مطمئن شوید که پایگاه مشتری مناسب را هدف قرار داده اید، در غیر این صورت سود بسیار کمی خواهید برد. اگر با افراد نامناسبی صحبت می کنید، آنها به سادگی عصبانی می شوند. به یاد داشته باشید که در هر روزی که می گذرد، خوانندگان شما احتمالاً ایمیل های شما را با استفاده از دستگاه تلفن همراه یا حتی تلفن هوشمند می خوانند. این دستگاه ها وضوح بسیار کمتری نسبت به مانیتورهای کامپیوتر دارند، بنابراین فضای کمتری برای کار خواهید داشت. دانستن محدودیت‌های این صفحه نمایش‌های موبایل به شما امکان می‌دهد ایمیل‌هایی بسازید که کاربرانتان بتوانند آن‌ها را بخوانند.

 

در ایمیل های خود به مشتریان خود انگیزه بدهید. اگر شما وسوسه‌انگیز شوید، مشتریان احتمالاً محصولات شما را می‌خرند. به عنوان مثال، اگر آنها روی پیوند شما کلیک کنند و چیزی از سایت شما خریداری کنند، می توانید برای سفارش های بالای 50 دلار به آنها ارسال رایگان ارائه دهید. مهم است که همیشه قبل از قرار دادن فردی در لیست ایمیل خود سوال کنید. در غیر این صورت، مردم شما را به عنوان یک هرزنامه می دانند. آنها نامه شما را به پوشه ناخواسته ارسال می کنند، آن را حذف می کنند یا لیست شما را ترک می کنند. میزبان ایمیل شما حتی می تواند سرویس شما را حذف کند اگر افراد زیادی از هرزنامه ایمیل شما شکایت کنند.

 

هر از چند گاهی قالب ایمیل های خود را تغییر دهید. اگر پیام‌های تبلیغات بازاریابی ایمیلی شما معمولاً در قالب HTML هستند، هر چند وقت یک‌بار پیامی را در قالب متن ساده ارسال کنید. هنگامی که پیام‌های متنی ساده تنظیم شوند، می‌توانند خوانندگان شما را صمیمی‌تر نشان دهند، و قلب مشترکان شما را کمی بیشتر به سمت شما و پیشنهادهایتان باز کند. هرگز ایمیل های ناخواسته ارسال نکنید. اول اجازه بگیرید افزودن ایمیل‌های تصادفی به لیست خود نه تنها خشم صاحب آن ایمیل‌ها، بلکه سایر مشتریان را نیز برانگیخته است. علاوه بر این، ISPها و میزبان‌های وب در لغو حساب‌های ارسال‌کنندگان هرزنامه تردیدی ندارند.

 

راه‌هایی مطمئن شوید که ایمیل‌های شما حاوی تبلیغات راهی برای لغو اشتراک یا انصراف افراد از پست‌های شما باشد. شما باید برای بازاریابی ایمیلی هزینه کنید، اما ارزان است. شما نمی خواهید کسب و کار شما به صورت منفی در نظر گرفته شود یا آدرس ایمیل شما در لیست سیاه قرار گیرد.

 

در طول فرآیند اشتراک ایمیل‌های خود، زمانی را برای تعیین انتظارات واقع بینانه از مشترک از نظر دریافتی‌ها اختصاص دهید. نوع ایمیل هایی که ارسال می کنید و تعداد دفعات ارسال پیام ها را مشخص کنید. این به مشترکین جدید این امکان را می دهد که از ایمیل هایی که ارسال می کنید غافلگیر نشوند.

 

زمانی که بدانید چگونه از ایمیل به نفع خود استفاده کنید، اجرای یک کمپین بازاریابی موفق می تواند بسیار آسان تر باشد. بازاریابی ایمیلی می تواند به شما کمک کند تا به مشتریان بی شماری دست پیدا کنید و از طریق ایجاد روابط مثبت تجاری و مشتری، فروش خود را افزایش دهید. نکات ذکر شده در بالا را در تمام برنامه های بازاریابی ایمیلی به کار ببرید، و به زودی شاهد افزایش درآمد خود خواهید بود.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d9%87%d9%81%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%ba/

منبع

https://aradholding.com/%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 57
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 21 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

بازاریابی ایمیلی از اولین روزهای ظهور اینترنت وجود داشته است. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بلوار مطهری کرمان هنگامی که یک استراتژی ایمیل مناسب پیاده سازی می شود، برای هر کسب و کار و همچنین مشتریان یک موهبت واقعی است. ایده های ارائه شده در این مقاله می تواند به شما در افزایش فروش و جلب وفاداری مشتری کمک کند. ایمیل های اسپم برای تبلیغ محصولات خود ارسال نکنید. مجری تبلیغات محیطی بلوار مطهری کرمان هرکسی که ایمیلی دریافت می کند که آن را نخواسته است عصبانی می شود و احتمالاً شما را به خاطر ارسال هرزنامه به آنها گزارش می دهد. این امر شهرت شما را از بین می برد، باعث می شود بسیاری از ISP ها ایمیل های شما را مسدود کنند و حتی ممکن است در لیست سیاه هرزنامه های اینترنتی قرار بگیرید.

هیجان در تبلیغات

به منظور ایجاد هیجان در مشتریان خود در مورد دریافت ایمیل، شرکت بازاریابی و تبلیغاتی تخفیف های ویژه یا تبلیغات محدود را در خبرنامه های خود به آنها ارائه دهید. این نوع بازاریابی ایمیلی برای خوانندگان ارزش مشارکت را فراهم می کند و آنها را تشویق می کند تا دوستان خود را معرفی کنند. در واقع، برنامه های ارجاع در رشد پایگاه مشتری و پایگاه ایمیل شما عالی هستند.

 

همیشه قبل از ارسال ایمیل از مشتریان اجازه بگیرید. اگر شروع به ارسال پیام های ناخواسته کنید، بعید است که جدی گرفته شوید. برخی می گویند که ممکن است در نهایت تمایلی به همکاری با شرکت شما نداشته باشند.

 

یک کمپین بازاریابی ایمیلی که گزینه های بیشتری را به مشترکین ارائه می دهد، عموما موثرتر خواهد بود. مشترکین باید این گزینه را داشته باشند که انتخاب کنند چه تعداد ایمیل می خواهند دریافت کنند، چه زمانی آنها را دریافت کنند و چه مقدار اطلاعات را می خواهند ارائه دهند. اگر آنها احساس کنند که کنترل این فرآیند را در دست دارند، احساس راحتی بیشتری خواهند کرد.

 

این حیاتی است که شما به رسمیت شناختن برند، حتی در ایمیل هایی که ارسال می کنید، بسازید. به همین دلیل، شما باید قالبی طراحی کنید که به شما امکان می دهد رنگ های شرکت، آرم و سایر فونت های خاص موجود در سایت خود را بگنجانید. این می تواند به خوانندگان شما کمک کند تا فوراً شما را بشناسند. ایمیل های شما باید حاوی انگیزه باشد. زمانی که دلیل بسیار جذابی برای انجام این کار به آنها ارائه دهید، به احتمال زیاد با شما تجارت می کنند. به عنوان مثال، می‌توانید برای کسانی که روی یک لینک خاص کلیک می‌کنند و در سایت شما سفارش می‌دهند، برای خریدهای بیش از حداقل مبلغ مشخصی، ارسال رایگان ارائه دهید. سعی کنید قالب را با هم ترکیب کنید تا خوانندگان را بیشتر درگیر کنید. اگر ایمیل‌های معمولی را در HTML ارسال می‌کنید، هر از چند گاهی آنها را در قالب متن ساده انجام دهید. این سادگی می تواند جذابیت صمیمی تری را برای مشتریان شما ایجاد کند.

 

هر ایمیل بازاریابی که ارسال می کنید باید شخصی سازی شود. شخصی سازی فراتر از ارسال ایمیلی است که نام گیرنده آن در خط خوشامدگویی گیر کرده باشد. برای اطلاعاتی که می توانید استفاده کنید، باید داده هایی را که در مورد هر مشترک دارید استخراج کنید. مشترکین خود را بگیرید و آنها را بر اساس علایق گروه بندی کنید. ایمیل هایی ایجاد کنید که متناسب با علایق آنها باشد.

تنظیم فرم اشتراک تبلیغاتی

هنگام تنظیم فرم اشتراک، مطمئن شوید که به مشتریان خود اطلاع می دهید که چه نوع ایمیل هایی برای آنها ارسال خواهید کرد. با اطلاع دادن به خوانندگان خود از نوع نامه هایی که دریافت می کنند و تعداد دفعات ارسال ایمیل های شما، انتظارات خود را تنظیم کنید. این عنصر تعجب را برای مشترکین جدید شما در مورد تعداد یا محتوای ایمیل های شما حذف می کند.

 

مطمئن شوید که ایمیل های شما توجه مشتریان شما را به خود جلب می کند. ممکن است چند تلاش لازم باشد تا دقیقاً درست شود. به چیزی که موثر نیست پایبند نباشید. اگر چیزی را پیدا کرده اید که به خوبی کار می کند، مطمئن شوید که به هر حال استراتژی های جدیدی را آزمایش کرده اید.

 

ایمیل های بازاریابی کوتاه از همه موثرتر هستند. خود پیام ها باید از زبان مستقیمی استفاده کنند که به سرعت و بدون ابهام به نقطه اصلی برسد. نشان دادن اینکه شما برای وقت خواننده خود به اندازه آنها ارزش قائل هستید، باعث ایجاد اعتماد و حسن نیت می شود. همچنین شانس خواندن خوانندگان شما را تا انتهای ایمیل افزایش می دهد. اهمیت دیدن کل پیام توسط خوانندگان را دست کم نگیرید. به یاد داشته باشید که جمله آخر پیام شما احتمالاً حاوی یک فراخوان برای اقدام است.

ذکر جزییات تبلیغاتی

اگر برای ذکر جزئیات شخصی در ایمیل های خود وقت بگذارید، مشترکین تبلیغات شما متوجه تلاش شما خواهند شد. اگر مشتریان شما احساس می کنند که شما ایمیل را به صورت انبوه ارسال کرده اید، ممکن است شما را حذف کرده و مسدود کنند. قرار دادن نام گیرنده در ایمیل ساده است. چیزهای بیشتری می توان انجام داد باید بدانید چه زمانی، کجا و چرا آنها ثبت نام را انتخاب کردند. این اطلاعات باید در پیام های شما استفاده شود.

 

همیشه مکاتباتی را که ارسال می کنید تصحیح کنید. بسیاری از مردم این مرحله را فراموش می کنند که مایه تاسف است. بالاخره این فقط یک ایمیل است، درست است؟ اشتباه! هر ایمیلی که ارسال می کنید بازتاب مستقیم کسب و کار شماست.

 

سعی کنید کمپین های ایمیل خود را با غول های بزرگ شبکه های تبلیغات اجتماعی از جمله فیس بوک و توییتر ترکیب کنید. مشتریان شما ممکن است خبرنامه ها و سایر مطالب بازاریابی را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند که به شما کمک می کند مشتریان جدید بیشتری پیدا کنید. افرادی که با آنها در فیس بوک دوست هستید نیز ممکن است خبرنامه های شما را جالب بدانند اگر آنها را در نمایه خود پست کنید و تصمیم به ثبت نام بگیرید.

ناخواسته علیه شما کار خواهد کرد. کمپین بازاریابی ایمیلی خود را به روشی درست شروع کنید، با اطمینان از اینکه مردم برای تلاش های بازاریابی ایمیلی شما باز هستند.

 

همیشه قبل از شروع به ارسال ایمیل از مشتری، اجازه تبلیغات بگیرید. وقتی بدون اجازه به افراد ایمیل می‌فرستید، ممکن است شکایت کنند که به آنها اسپم می‌کنید و این باعث می‌شود کسی پیام‌های شما را بخواند. اگر بسیاری از افراد ایمیل‌های شما را به‌عنوان هرزنامه ببینند، شروع به انصراف می‌کنند و شاید حتی شما را به ISP خود گزارش دهند.

 

وقتی این کار را به درستی انجام داده باشید، خوانندگان شما ممکن است حتی متوجه نباشند که برنامه بازاریابی ایمیلی شما در واقع بازاریابی بوده است. اگر پیام هایی که در مورد کسب و کار خود ارسال می کنید به طور مداوم دلپذیر و خواندنی آسان باشد، مشتریان شما با چشم انتظاری به صندوق ورودی خود نگاه می کنند و منتظر ایمیل های جدید شما هستند. این امر شناخت برند شما را به شیوه ای مثبت افزایش می دهد. مشتریان شما احتمالاً محصولاتی را از شخصی خریداری می کنند که اطلاعات ارزشمندی را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار داده است. برای گسترش کمپین بازاریابی ایمیلی و تماشای رشد کسب و کار خود، نکاتی را که در اینجا آموخته اید به کار ببرید.

منبع

https://aradholding.com/%d9%85%d8%ac%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ad%db%8c%d8%b7%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%b7%d9%87%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7/

منبع

https://aradholding.com/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 37
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 20 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

نیاز به دریافت کنندگان برای دیدن در 60 کاراکتر اول است. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بلوار امام علی ارومیه آیا می خواهید از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید، اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟ این مقاله برای شماست! در زیر، چند ایده عالی برای کمک به شما برای شروع و بهبود بازاریابی ایمیلی آورده شده است.

 

به این ترتیب، کمتر احتمال دارد که توسط مشتریان ایمیل قطع شود. مجری تبلیغات محیطی بلوار امام علی ارومیه شما نمی خواهید مشتریان بی حوصله یا کسانی که با محتوای بیش از حد خبرنامه شما غرق شده باشند. به پیام شما فکر کنید و آن را واضح و ساده بگویید. پایگاه مشتری شما بسیار قدردان خواهد بود که با اطلاعات غیر ضروری بیش از حد گیج نشوید.

 

قبل از ارسال ایمیل، حتما آنها را تصحیح کنید. مجری تبلیغات دقت در همه اشکال مکاتبات از جمله ایمیل ها و خبرنامه ها مهم است. ابتدا طرح ایمیل خود را با ارسال آن برای خودتان آزمایش کنید. این یک راه مطمئن برای اطمینان از نمایش کامل همه چیز است. همچنین، اگر پیوندهایی را در ایمیل خود قرار می دهید، آنها را تست کنید تا مطمئن شوید که کار می کنند.

 

از تمام منابع موجود برای آموزش استراتژی های بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. می توانید کتاب ها را در کتابخانه ها و در وب پیدا کنید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات محلی مرتبط، در کلاس‌ها یا کارگاه‌های محلی در منطقه خود شرکت کنید.

ویژگی های ایمیل تبلیغاتی

ثابت قدم باشید ایمیل های شما باید همه دارای رنگ های یکسان و آرم شرکت باشند. از یک سبک فونت واضح و خوانا استفاده کنید. پس از چند پیام، مردم متوجه می شوند که شما یک ایمیل ارسال می کنید و توجه می کنند. وقتی مشتریان شما با ایمیل های شما آشنا باشند، بازاریابی را موثرتر می کند. برای افرادی که رضایت صریح خود را اعلام نکرده اند ایمیل ارسال نکنید. ارسال ایمیل های اسپم مطمئن ترین راه برای اطمینان از نادیده گرفته شدن و ناخواسته شدن ایمیل های بعدی شماست. ممکن است تا جایی پیش برود که افرادی که دیگر تمایلی به تجارت با شما ندارند.

تبلیغات موثر

شما باید افرادی را داشته باشید که مایلند ایمیل های شما را دریافت کنند. این ممکن است تلاش زیادی باشد، اما شما تضمین می‌کنید که آن شخص واقعاً ایمیل‌های شما را می‌خواهد، که این احتمال را از بین می‌برد که شما و ISP شما با مشکل مواجه شوید. در ایمیل هایی که ارسال می کنید از گرافیک زیاد استفاده نکنید. از آنجایی که بسیاری از مشتریان ایمیل محبوب، گرافیک‌ها، از جمله تبلیغات و لوگوها را مسدود می‌کنند، احتمالاً مخاطبان شما نمی‌توانند ایمیل‌هایی را که حاوی تعداد زیادی عکس یا سایر گرافیک‌ها هستند، مشاهده کنند. برخی از افراد تنظیمات مناسبی برای باز کردن ایمیل های سنگین گرافیکی ندارند.

تلاش های بازاریابی

شما باید تلاش های بازاریابی ایمیلی خود را بر روی مشتریان آینده دار خود متمرکز کنید. بسیار مهم است که پایدار باشید، در حالی که ارائه پیامی برای خوانندگان شما مفید خواهد بود. پافشاری در هنگام هدف قرار دادن مخاطبان اشتباه به سادگی زمان و انرژی شما را هدر می دهد.

همیشه باید قبل از ارسال ایمیل های ناخواسته به افراد اجازه داشته باشید. اگر این کار را نکنید، مردم شما را به عنوان یک هرزنامه می بینند و به سادگی تمام ایمیل های شما را حذف می کنند یا احتمالاً اشتراک سایت شما را لغو می کنند. اگر ISP شما شکایات کافی از شما دریافت کند، ممکن است شما را به دلیل نقض خط مشی هرزنامه رها کنند.

هر از گاهی بهتر است فرمت ایمیل های خود را تغییر دهید. برخی از پیام های ایمیل را به صورت متنی ساده و برخی از آنها در قالب HTML ارسال کنید. اگر پیام شما به خوبی نوشته شده باشد، متن ساده یک حس شخصی می‌افزاید و باعث می‌شود مشتریان با محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید احساس «ارتباط» کنند.

شخصی سازی تبلیغات

سعی کنید همه پیام های خود را شخصی سازی کنید تبلیغات که حجم زیادی از ایمیل های بازاریابی را ارسال می کنید. مشتریان به احتمال زیاد به ایمیل هایی که احساس شخصی می کنند و بی مزه نیستند، پاسخ مثبت می دهند. دریافت پیام ها از سوی یک شخصیت برجسته در شرکت شما، مانند مدیر عامل یا رئیس جمهور، تأثیر قوی تری بر مشتریان شما خواهد گذاشت.

 

به یاد داشته باشید، همانطور که کمپین های بازاریابی ایمیلی را توسعه می دهید، برای ایجاد شهرت قوی تلاش می کنید. مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام داده اید و بار اول آن را به خوبی انجام دهید. تنبل نباشید و مشتریان خود را گمراه نکنید. شهرت کسب و کار شما در اینجا در خطر است و باید این را به خاطر بسپارید.

 

پیام های بازاریابی ایمیلی شما باید توجه تبلیغات خوانندگان را به خود جلب کند. ممکن است مجبور شوید چند چیز مختلف را امتحان کنید. مطمئن شوید که هر چیزی را که برای شما کار نمی کند تغییر دهید. حتی زمانی که کارها کار می کنند، به ارزیابی آنها ادامه دهید تا تعیین کنید چگونه می توانید آنها را بهبود ببخشید.

تاییدیه تبلیغاتی

با قرار دادن تأییدیه ای مبنی بر اینکه مشتریان مایل به دریافت ایمیل های شما هستند، از خود محافظت کنید. با انجام این کار، کمتر احتمال دارد که به عنوان هرزنامه در لیست قرار بگیرید. هر زمان که یک خریدار بالقوه به لیست ایمیل شما می‌پیوندد، یک پاسخگوی خودکار باید فوراً یک ایمیل تأیید ارسال کند و از شخص بخواهد اشتراک خود را تأیید کند. اطمینان حاصل کنید که ایمیل به آنها امکان پذیرش یا رد اشتراک تبلیغات را می دهد. مطمئناً خوانندگان شما از امنیت افزوده شده قدردانی خواهند کرد و احتمال اینکه ایمیل خود به عنوان هرزنامه در نظر گرفته شود را تا حد زیادی کاهش خواهید داد.

 

خطوط موضوع شما باید کوتاه و شیرین باشد. اگر خط موضوعی کمتر از 60 کاراکتر داشته باشد، شانس بیشتری برای جلب توجه دارد. این بدان معناست که نرخ باز شدن آن بیشتر از موضوعی است که برای مدت طولانی ادامه دارد. اگر حتماً باید خط موضوع طولانی‌تری داشته باشید، آن را به گونه‌ای بسازید که قسمت را کاملاً بسازید

 منبع

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a8%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%b9%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%85%db%8c%d9%87/

منبع

https://aradholding.com/%d9%85%d8%ac%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ad%db%8c%d8%b7%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

همیشه مکاتباتی را که ارسال می کنید تصحیح کنید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در میدان امام خمینی مازندران مهم است که هر پیامی که ارسال می کنید توجه خوانندگان خود را جلب کند. هر چه تعداد دفعات بیشتری برای آنها ایمیلی ارسال کنید که مورد علاقه شما باشد، آنها تمایل بیشتری به دریافت ارتباطات شما خواهند داشت. مقاله زیر به شما نکاتی را در مورد چگونگی حفظ یک کمپین ایمیل عالی از طریق اطلاعات جالب ارائه می دهد.

 

ممکن است به نظر یک کار بدیهی باشد، اما گاهی اوقات افراد انجام آن را فراموش می کنند. مجری تبلیغات محیطی میدان امام خمینی مازندران ارسال پیام به کسانی که هیچ رابطه قبلی با شرکت یا پیشنهادات شما ندارند ممکن است ظاهر هرزنامه را ایجاد کند. آن‌ها نمی‌دانند شما کی هستید، و برایشان مهم نیست که چه چیزی می‌فروشید. عدم توجه آنها به شما و کسب و کار شما به احتمال زیاد باعث می شود که آنها فقط آن را به عنوان هرزنامه علامت گذاری کنند که تلاش شما را بیهوده می کند.

 

بالاخره این فقط ایمیل است، اینطور نیست؟ شرکت تخصصی تبلیغاتی و بازاریابی آراد اگر اطلاعات ایمیل شما بیش از حد باشد، مشتریان احساس ناراحتی، بی حوصلگی یا حتی سرخوردگی خواهند کرد. فقط یک پیام بفرستید و آن را در حد معقول کوتاه کنید و به راحتی به اصل مطلب برسید. مشتریان شما مطمئناً از تلاش های شما قدردانی خواهند کرد.

 

مطمئن شوید که محتوای خوبی در ایمیل‌های خود دارید و همه اینها یک هدف بازاریابی نیست. اطمینان حاصل کنید که مشترکین شما مقالات ویژه ای را دریافت می کنند که فقط از طریق ایمیل در دسترس هستند. علاوه بر این، یک پیشنهاد انحصاری برای محصولات خود در نظر بگیرید. برای تبریک تعطیلات یا تولد و سایر ارتباطات ویژه که همیشه به نظر نمی رسد باعث خرید می شود، آماده باشید.

 

هنگام ایجاد برنامه های بازاریابی ایمیلی از گرافیک های کمی استفاده کنید. برخی از سرورهای ایمیل، گرافیک را مسدود می کنند، بنابراین برای انتقال موثرتر پیام خود، از گرافیک خودداری کنید. همچنین، اگر ایمیل‌های شما حاوی تصاویر گرافیکی بیش از حد باشد، ممکن است در پوشه اسپم قرار گیرند.

 

به مشتری خود یک انتخاب واضح برای شرکت در بازاریابی ایمیلی خود و یک راه آسان برای انصراف بدهید تا اعتماد مشتری را ایجاد کنید. اگر این کار را نکنید، می توانید باعث شوید مشتریان به شما اعتماد نکنند و نام بدی برای کسب و کار شما ایجاد کند. علاوه بر این، برخی از سرویس‌های اینترنتی ممکن است شما را در لیست سیاه قرار دهند و این می‌تواند اثرات بسیار زیان‌باری بر تجارت آینده داشته باشد.

 

به وضوح ارسال یک پیوند لغو اشتراک توصیه می شود. خوانندگان را بدون راه آسانی برای انصراف از لیست پستی خود رها نکنید و یافتن آن را دشوار نکنید. در حالت ایده آل، کاربران شما باید احساس کنند که بر پیام هایی که دریافت می کنند کنترل دارند و هرگز نباید احساس کنند که مجبور به دریافت آنها هستند.

 

از بازخورد فعال و غیرفعال برای ساختن برند خود استفاده کنید و تاکتیک های بازاریابی ایمیلی خود را متنوع کنید. بازخورد فعال واضح است: از بازدیدکنندگان پیشنهادات و مشاوره بخواهید. از سوی دیگر، خوانندگان به طور کلی حتی از بازخورد منفعل آگاه نیستند. از برنامه ها یا ابزارهای نرم افزاری برای ارزیابی پیوندهایی که بیشتر استفاده می شوند استفاده کنید.

 

از پیام های ایمیلی که به عناصر گرافیکی نیاز دارند برای ارائه تبلیغات حقایق کلیدی استفاده نکنید. بسیاری از مشتریان ایمیل بلافاصله تصاویر را مسدود می کنند. اغلب این منجر به ظاهر نامطلوب یا پیام غیرقابل خواندن در هنگام رایج شدن تصاویر می شود. از متن واضح برای اطلاعات مهم خود استفاده کنید و از تگ های alt توصیفی در تمام تصاویر خود در ایمیل های خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که وقتی در حال توسعه کمپین بازاریابی ایمیلی خود هستید، روی افزایش شهرت خود کار می کنید. از تاکتیک های گمراه کننده استفاده نکنید، گوشه ها را کوتاه کنید یا سعی نکنید مشتری اشتباه را هدف قرار دهید. این شهرت شما در خطر است، و شما باید همیشه این را به خاطر داشته باشید.

 

به افراد یک گزینه ثبت نام آسان برای دریافت ایمیل های بازاریابی خود بدهید و خواهید دید که اعداد در لیست شما بالا می رود. این عملکرد می تواند در وب سایت شما گنجانده شود تا مشتریان علاقه مند بتوانند به محض در دسترس قرار گرفتن، به روز رسانی ها را دریافت کنند.

 

برای درک اینکه بازاریابی ایمیلی در پلتفرم های مختلف چگونه به نظر می رسد، آزمایش انجام دهید. پس از ایجاد طرحی که احساس می‌کنید بی‌نقص است، آن را برای سازگاری با تمام سرویس گیرندگان ایمیل، مرورگرها و سیستم‌عامل‌ها در صورت امکان آزمایش کنید. به عنوان مثال، ایمیلی که تحت لینوکس Gmail باز می شود، در ویندوز هات میل متفاوت به نظر می رسد.

 

خطوط موضوعی مختصر بنویسید. خطوط تبلیغات موضوعی که حاوی 60 کاراکتر یا کمتر هستند، بیشتر توجه خوانندگان را به خود جلب می‌کنند و در نتیجه باز بودن بالاتری دارند.

نرخ ها نسبت به سوژه های سرگردان و بیش از حد طولانی. اگر باید از خط موضوع طولانی‌تری استفاده کنید، با ارزش‌ترین اطلاعات را در همان ابتدای جمله قرار دهید تا با کوتاه شدن موضوع ناپدید نشوند. جواب منفی! ایمیل های شما باید به روشی مناسب و جذاب ارسال شوند، زیرا مهمترین بخش هر کمپین بازاریابی است.

 

اطمینان حاصل کنید که بازاریابی ایمیلی شما تبلیغات با برند شرکت شما سازگار است. هر پیام ایمیلی که ارسال می کنید باید از ویژگی های طراحی استفاده کند، مانند آرم ها و طرح های رنگی. داشتن یک نام تجاری مستحکم با مشتریان خود به تبدیل خوانندگان بیشتر به خریداران کمک می کند زیرا آنها از قبل به شرکت اعتماد دارند.

 

بازاریابی ایمیلی شما باید برای هر یک از مشتریان شما مرتبط و جالب باشد. مردم به سرعت از لیست های پستی که به نظر آنها هرزنامه هستند، انصراف می دهند. از اطلاعاتی که به شما ارائه شده است استفاده کنید تا به شما کمک کند تا استراتژی بازاریابی ایمیلی را افزایش دهید که مورد قدردانی مشتری قرار گیرد.

منبع

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%a7%d8%b2%d9%86%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 

منبع

https://aradholding.com/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 27
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

مجموعه ای از فروشندگان و محصولات اگر فقدان سودآوری باعث شود یکی از محصولات یا شرکت های وابسته خود را متوقف کنید، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در خیابان آزادی تبریز این احتمال وجود دارد که سوالات مختلفی در مورد نحوه شروع کار داشته باشید. نگران نباشید، زیرا مقاله زیر شما را در مسیر درست راهنمایی می کند. در زیر نکات ساده ای نوشته شده است که می توانید برای موفقیت در بازاریابی وابسته انجام دهید. یک سبد پرتفوی متنوع شما را از ضررهای عمیق محافظت می کند. مجری تبلیغات محیطی خیابان آزادی تبریز که هرگز از بازدیدکنندگان سایت خود با فراتر رفتن از مرزها سوء استفاده نکنید. در بهترین حالت، این برای مشتریان بالقوه شما آزاردهنده خواهد بود. در بدترین حالت، به زنجیره های ردیابی آسیب می رساند و گسترش ویروس ها را تشویق می کند.

کالاهای تبلیغاتی

اگر به اندازه ای که می توانید کالایی را تبلیغ نمی کنید، بیشتر به دنبال آن باشید. بیلبورد ها در چه مکان هایی قابل نصب هستند ممکن است بتوانید با کمیسیون های بالاتر مذاکره کنید. اگر به اندازه کافی فروش داشته باشید و از تکنیک های بازاریابی خوب استفاده کنید، برنامه هر کاری که می تواند انجام می دهد تا شما را برای آنها کار کند و به شما افزایش حقوق بدهد.

 

بسیاری از بازاریابان وابسته به جای اینکه فقط به عنوان یک شرکت وابسته سطح متوسط ​​از کسب درآمد خوشحال باشند، بیش از حد تلاش می کنند تا به شرکت های بزرگ وابسته تبدیل شوند. آنها محصولات زیادی را در صنایع بسیار زیادی می فروشند تا در کاری که انجام می دهند واقعاً مؤثر باشند. سعی کنید به رسیدن به حداکثر نتایج فکر نکنید. وقت خود را صرف کنید تا آنچه را که برای شما بهتر است بیابید.

 

شما باید توانایی پیوند مخفیانه را بررسی کنید. ترفندهای زیادی برای کمک به قرار دادن لینک های متنی در سرتاسر وب سایت شما وجود دارد. شما باید این کار را انجام دهید اما در مورد آن صادق باشید. به خوانندگان خود بگویید که زمینه پیوند شما چیست تا به محتوای آن مشکوک نشوند.

 

برای شرکای وابسته توصیه می شود که از قابلیت متن استفاده کنند تا کمیسیون بیشتری به دست آورند. این سرویس متنی کاملاً جدید است. با این حال، چندین شرکت وابسته از آن به عنوان راهی برای اطلاع رسانی به مشتریان خود در مورد پیشنهادات و محصولات جدید وابسته استفاده می کنند. فقط با شرکت های وابسته سخاوتمندانه و منصفانه تجارت کنید. مطمئن شوید که برای یک شرکت وابسته کار نکنید که کمتر از 20 درصد از هر کالایی که فروخته می شود، سود می دهد. شرکت‌های وابسته خوب می‌دانند که تلاش‌های خوب مستحق کمیسیون بالاتری هستند که به شما انگیزه می‌دهد تا برای کسب‌وکارشان کارهای بیشتری انجام دهید.

 

قبل از تصمیم گیری در مورد شرکت های وابسته بالقوه، مطمئن شوید که درک روشنی از مخاطبان هدف خود دارید. این به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و ارتباط موثرتری با مخاطبان خود برقرار کنید.

 

یک بازاریاب وابسته عاقل در مورد وابستگی های خود صادق است. وابستگی های خود را فاش کنید و به طور کلی توضیح دهید که سایت شما در مورد چیست. عدم صداقت با مشتریان شما باعث می شود که آنها از سایت شما صرف نظر کنند و محصولات را مستقیماً از تاجر خریداری کنند. شرکت های وابسته را انتخاب کنید که حامی هستند و با به اشتراک گذاشتن منابعی که می تواند به فروش محصولات آنها کمک کند به شرکت های وابسته خود کمک می کنند. آژانس های وابسته بی شعور نیستند. آنها تحقیق می کنند تا بفهمند چه تکنیک های بازاریابی مشتریان را تبدیل می کند. شرکت‌هایی که موفق هستند با ارائه داده‌های بازاریابی خوب به شرکت‌های وابسته خود کمک می‌کنند که به موفقیت آنها و کسب کمیسیون‌های بیشتر کمک می‌کند.

 

برنامه های وابسته راهی عالی برای تبلیغ کسب و کار شما هستند. در بیشتر موارد، افزایش ترافیک بیشتری از یک برنامه وابسته نسبت به تبلیغات بنری یا شبکه های متنی دریافت خواهید کرد. سه عاملی که باید هنگام تعیین اینکه کدام شرکت بازاریابی وابسته را انتخاب کنید در نظر بگیرید، پرداخت های ارجاعی است که دریافت خواهید کرد، میزان محبوبیت دایرکتوری و میزان آسانی برای پیمایش. کسب سود قابل توجهی از بازاریابی وابسته تبلیغات بسیار امکان پذیر است، اگرچه برای دستیابی به موفقیت واقعی، دانش عمیق بسیار مهم است. شما می خواهید مطمئن شوید که وبلاگ یا وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد. با این کار لینک های وابسته بهتر و پول بیشتری به دست خواهید آورد.

 

شرکت های وابسته را انتخاب کنید که نسبت تبدیل فروش بالایی دارند. هدف شما باید حدود یک درصد باشد.

 

یک نکته عالی برای وابستگی، تعیین مهلت مشخص برای خرید تبلیغات محصول وابسته است. اگر مشتریان شما فکر می کنند که فقط زمان محدودی برای دریافت چیزی دارند، تمایل بیشتری به این کار خواهند داشت. می توانید از این تاکتیک برای افزایش فروش خود استفاده کنید. برای موفقیت در بازاریابی وابسته، باید با مخاطبان خود آشنا باشید. شما باید آنچه را که مخاطبانتان نیاز دارند پیدا کنید و سخت تلاش کنید تا این نیازها را برآورده کنید. مشخص کنید که چرا آنها به وب سایت شما آمده اند. آیا منطقه ای از وب سایت شما وجود دارد که حجم زیادی از ترافیک را جذب کند؟

 

یکی از راه های تشویق کلیک بر روی تبلیغات بنری خود، پرسیدن یک سوال بی اهمیت است. خواننده باید بر روی بنر شما کلیک کند تا پاسخ را بیابد. بسیاری از مردم نمی توانند در برابر کلیک کردن روی چیزی مانند آن مقاومت کنند. برای هرکسی که سوال چیزهای بی اهمیت را درست متوجه شود، در سایت خود تخفیف ارائه دهید. برای افزایش درآمد خود از بازاریابی وابسته، محصولات خود را با گنجاندن عکس‌های اکشن، اسکرین‌شات تبلیغات یا ویدیو جذاب‌تر کنید. تصاویر جذاب به جذابیت بیشتر محصول شما برای خریداران بالقوه کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که بررسی شما دقیق و دقیق است تا اطلاعاتی را که افراد برای خرید نیاز دارند ارائه دهد. برای کمپین خود به تعداد کمی از شرکت های وابسته اعتماد نکنید. یک کول خوب و متنوع دریافت کنید

  

منبع

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d8%a8%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%86/

منبع

https://aradholding.com/%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 81
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 14 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

اگرچه فروش املاک تجاری نسبتاً ساده به نظر می رسد. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در محمدشهر کرج (پیدا کردن مستاجر و امضای قرارداد اجاره از طرف آنها)، اما ممکن است عوارضی ایجاد شود. هنگام تلاش برای فروش، اطمینان از اینکه اجاره نامه همه افراد درگیر را راضی می کند، ضروری است. نکاتی را از این مقاله بیاموزید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید به طور مؤثر در تجارت املاک تجاری شرکت کنید.

مجری تبلیغات محیطی محمدشهر کرج حراج های فروش کوتاه ممکن است کاملاً جذاب به نظر برسند، اما خود را آماده کنید که در آخرین لحظه با پیشنهاد بیش از حد از خانه ضرر کنید. بسیاری از افراد هستند که در آخرین لحظه خانه ای را با پول کمی بیشتر از آنچه پیشنهاد داده بودند از دست داده اند.

 

به منظور محافظت از خود، اهمیت آژانس تبلیغاتی برای رشد مشاغل مطمئن شوید که قراردادی که شما و کارگزارتان در مورد آن تصمیم می گیرید به صورت کتبی تنظیم شده باشد. برخی از شرایط را به آن اضافه کنید که به شما امکان می دهد در مدت پنج تا ده روز با یک اخطار کتبی آنها را خاتمه دهید اگر آنها کار خود را به خوبی انجام نمی دهند.

تنظیم قرار داد تبلیغاتی

هنگام تنظیم قرارداد اجاره با مستاجر جدید، مطمئن شوید که یک قرارداد رسمی تنظیم کرده اید. حتی اگر اجاره کنندگان شما دوستان یا خانواده شما باشند. شما باید از خود و دارایی خود محافظت کنید. مطمئن شوید که انتظارات شما در قرارداد وجود دارد و آنها دقیقا می دانند که شما از آنها چه انتظاری دارید.

 

 

اگر خانه‌ها را ورق می‌زنید، همیشه باید زمانی که قیمت‌های فروش بازار در پایین‌ترین حد خود هستند، اقدام به خرید کنید. حتی اگر این بدان معناست که چندین ملک برای کار در یک زمان خواهید داشت، به سرعت متوجه خواهید شد که وقتی بازار خرید به طور قابل توجهی بهبود یابد، این خانه ها سود فوق العاده ای برای شما به ارمغان خواهند آورد. هنگام ورود به املاک تجاری، سابقه کارگزار خود را بررسی کنید. شما می خواهید فردی را استخدام کنید که نه تنها در علایق منحصر به فرد شما متخصص باشد، بلکه نتایجی را برای پشتیبانی از آن داشته باشد. این را مانند هر فرآیند استخدامی که تا به حال در یک شغل معمولی برای حداکثر نتایج طی می کنید، در نظر بگیرید.

 

اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه درگیر خرید املاک و مستغلات شوید، با معمار شرکت خود ملاقات کنید. یک معمار به شما ایده بهتری از نقشه ساختمان ها و سازه هایی می دهد که باید بر روی قطعه جدیدی از املاکی که می خواهید بخرید بسازید. تبلیغات این به تسهیل تصمیم گیری کلی شما کمک می کند. اگر در حال مذاکره برای اجاره نامه تجاری هستید، مطمئن شوید که هیچ چیز نمی تواند به عنوان رویدادهای پیش فرض در نظر گرفته شود. اگر بتوانید این کار را با موفقیت انجام دهید، متوجه خواهید شد که احتمال اینکه مستاجر در ساختمان پیش‌فرض شود کم خواهد بود. این چیزی است که شما می خواهید از آن اجتناب کنید.

تبلیغات

 

اگر می‌خواهید برای امرار معاش خانه‌های تبلیغات خود را تغییر دهید، باید مطمئن شوید که خودتان تبلیغ می‌کنید. یک وب سایت داشته باشید، کارت ویزیت بگیرید، در روزنامه ها برای خانه ها آگهی بگذارید، و غیره. اگر می خواهید پول در بیاورید، باید با این کار به عنوان یک تجارت رفتار کنید، در غیر این صورت نمی توانید انتظار نتایج تجاری را داشته باشید. هنگامی که شروع به تبلیغ املاک خود از طریق یک وب سایت می کنید، باید درک کنید که زمان بسیار کمی برای جلب توجه بازدیدکنندگان دارید. اگر محتوای شما متمرکز نباشد، بلافاصله هزاران خریدار بالقوه را از دست خواهید داد. اگر می خواهید مشتری جذب کنید، مطمئن شوید که سایت شما متمرکز است.

 

هنگام فروش املاک تجاری تبلیغات خود باید وقت بگذارید و پتانسیل درآمد آن را به درستی تبلیغ کنید. هنگامی که یک خریدار بالقوه خرید یک ملک تجاری را در نظر می گیرد، مهمترین عامل در تصمیم گیری آنها پتانسیل درآمد ملک است. اگر در مورد پتانسیل ها صادق باشید، باید بتوانید ملک را به سرعت بفروشید. هنگامی که ملک تجاری موجود خود را تبلیغ می کنید، این کار را به صورت محلی، بلکه منطقه ای و حتی ملی انجام دهید. بسیاری از فروشندگان در این تصور نادرست قرار می گیرند که فقط خریداران محلی علاقه مند به خرید احتمالی هستند. بسیاری از سرمایه گذاران خصوصی وجود دارند که دوست دارند املاکی را خریداری کنند که در منطقه مستقیم آنها نیست، اگر قیمت مناسبی داشته باشند.  ایجاد یک اجاره نامه قابل قبول که پاسخگوی نیازهای همه باشد در هنگام تلاش برای فروش ملک بسیار مهم است. با یادآوری این مقاله مطمئن شوید که شهرت شما در تمام معاملات تجاری دست نخورده باقی می ماند!

منبع

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%b4%d9%87%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

منبع

https://aradholding.com/%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 

 


:: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 76
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 13 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

هنگام انجام سرمایه گذاری به اندازه املاک تجاری، اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تجریش باید مطمئن باشید که در مورد این فرآیند آموزش دیده اید و به دنبال پاسخ به سوالاتی باشید که ممکن است داشته باشید. نکات زیر مطمئناً به شما کمک می کند تا پاسخ بسیاری از سوالات را پیدا کنید و توصیه هایی را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند.

به منظور محافظت از خود، مطمئن شوید که قراردادی که شما و کارگزارتان در مورد آن تصمیم می گیرید به صورت کتبی تنظیم شده باشد. مجری تبلیغات محیطی تجریش مبلغی که به عنوان مالیات پرداخت می کنید می تواند بین جریان نقدی مثبت و منفی تفاوت ایجاد کند. با مشاور املاک خود، شهرداری های محلی و یک متخصص مالیاتی مشورت کنید تا وضعیت مالیاتی خود را به خوبی کنترل کنید.

قیمت تبلیغات 

اگر می‌خواهید در اجاره مستاجر خود، خدمات آب و برق را در نظر بگیرید، قبل از تعیین مبلغ اجاره حتماً از هزینه آن خدمات برقی مطلع شوید. گاهی اوقات برآورد کردن هزینه گرما در زمستان یا تهویه مطبوع در تابستان آسان است. قبوض آب نیز می تواند بر اساس منطقه متفاوت باشد. داشتن تصویری دقیق از آب و برق می تواند شما را از قیمت گذاری اموال خود دور نگه دارد.

متخصص تبلیغاتی 

یک متخصص را برای اجاره املاک درآمدی خود استخدام کنید. صرفه جویی در پول می تواند وسوسه انگیز باشد که آن را خودتان انجام دهید، اما زمان درگیر و مشکلات اشتباه با یک مستاجر ارزش آن را ندارد. وقت شما ارزشمند است اجازه دهید یک مدیر املاک از سرمایه گذاری شما برای شما مراقبت کند. اگر صاحبخانه ای هستید که به دنبال اجاره خانه یا آپارتمان هستید، بسیار مهم است که مستاجر درخواستی را پر کند و از طریق بررسی اعتبار و سابقه بررسی شود. شما نمی‌خواهید با مستاجری گیر کنید که اجاره‌ای را پرداخت نمی‌کند یا خانه‌تان را زباله نمی‌کند، بنابراین از مراجع درخواست کنید.

امنیت قرارداد های بازاریابی و تبلیغاتی

برخی از شرایط را به آن اضافه کنید که به شما امکان می دهد در مدت پنج تا ده روز با یک اخطار کتبی آنها را خاتمه دهید اگر آنها کار خود را به خوبی انجام نمی دهند. هنگام انتخاب بین دو ملک تجاری مشابه، در مقیاس بزرگ فکر کنید. به دست آوردن منابع مالی مورد نیاز، صرف نظر از اندازه ملک، کار دشواری است. به طور کلی، این بسیار شبیه اصل خرید عمده است. هر چه تعداد واحدهای بیشتری بخرید، قیمت هر واحد کمتر می شود.

جمعیت شناسی برای بهینه تر شدن تبلیغات

همانطور که جستجوی خود را برای فرصت های تبلیغات سرمایه گذاری در املاک تجاری آغاز می کنید، باید تکالیف خود را بر روی ساکنان محلی و جمعیت شناسی کلیدی آنها انجام دهید. به درآمد متوسط، رشد جمعیت و کارفرمایان محلی نگاه کنید. این اطلاعات بینشی را در مورد نوع و تعداد افرادی که در نهایت رانندگی می‌کنند و کسب‌وکارهای محلی را تعیین می‌کنند، یعنی مستاجران آینده املاک تجاری، ارائه می‌دهد. بر اساس نوع کسب و کاری که احتمالاً ملک را اشغال می کند، اطلاعاتی در مورد تعداد و انواع مشاغل پیرامون هر ملک تجاری که مد نظر شماست، به دست آورید و مطالعه کنید. اگر ده ها غذاخوری در شعاع پنج مایلی وجود داشته باشد، فضای اغذیه فروشی یا رستوران ممکن است بهترین گزینه شما نباشد.

املاک تجاری و شیوه کسب درآمد از آن ها

برای املاک تجاری نیز دقت لازم مورد نیاز است. این امر مستلزم دریافت بازرسی اموال، ارزیابی، و بازرسی هایی است که توسط قوانین محلی لازم است. این هزینه زیادی را در بر خواهد داشت. اگر متوجه شدید که دارایی ارزشش را ندارد و پولی را که برای بازرسی ها خرج کرده اید از دست می دهید، آنگاه پولی است که به خوبی از دست رفته است. 

داشتن یک طرح تجاری با جهت گیری تبلیغات مشخص در املاک تجاری بسیار مهم است. اگر برنامه روشنی در ذهن داشته باشید، مردم شما را جدی تر خواهند گرفت. مطمئن شوید که ارقام، حقایق و تخمین ها را شامل می شود. شما می خواهید افرادی که به فکر سرمایه گذاری با شما هستند شما را جدی بگیرند.

 

تبلیغات برای امرار معاش کسب و کار ها

اگر می‌خواهید برای امرار معاش خانه‌های خود را تغییر دهید، باید مطمئن شوید که خودتان تبلیغ می‌کنید. یک وب سایت داشته باشید، کارت ویزیت بگیرید، در روزنامه ها برای خانه ها آگهی بگذارید، و غیره. اگر می خواهید پول در بیاورید، باید با این کار به عنوان یک تجارت رفتار کنید، در غیر این صورت نمی توانید انتظار نتایج تجاری را داشته باشید.

هنگامی که شروع به تبلیغ املاک خود از طریق یک وب سایت می کنید، باید درک کنید که زمان بسیار کمی برای جلب توجه بازدید کنندگان دارید. اگر محتوای شما متمرکز نباشد، بلافاصله هزاران خریدار بالقوه را از دست خواهید داد. اگر می خواهید مشتری جذب کنید، مطمئن شوید که سایت شما متمرکز است.

هنگام فروش املاک تجاری خود

شما باید برای تبلیغات مناسب پتانسیل درآمد آن وقت بگذارید. هنگامی که یک خریدار بالقوه خرید یک ملک تجاری را در نظر میگیرد، مهمترین عامل در تصمیم گیری آنها پتانسیل درآمد ملک است. اگر در مورد پتانسیل ها صادق باشید، باید بتوانید ملک را به سرعت بفروشید.

تبلیغ ملک خود در مهمانی های داخلی و خارجی برای اطمینان از دریافت بهترین قیمت ممکن مهم است. بسیاری از فروشندگان به اشتباه تصور می کنند که ملک آنها فقط برای خریداران محلی جالب است. اگر ملک شما قیمت مناسبی دارد، تبلیغات خارج از منطقه مستقیم شما را قادر می سازد تا از مجموعه بزرگی از سرمایه گذاران خصوصی که به ملک شما علاقه مند هستند، استفاده کنید.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%db%8c%d8%b4/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 43
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

اولین ارائه دهنده جهانی نرم افزار علامت دیجیتال مبتنی بر ابر است. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جاده قدیم کرج این شبکه با دستیابی به بیش از 300000 مصرف کننده ماهانه، پلتفرم نرم افزار را به دلیل عمق، مقیاس پذیری و آن انتخاب کرد و معتقد است دری را برای ارتباط پایدار با مشتریان پس از خروج از فروشگاه باز کرده است.

بینندگان از طریق تبلیغات دیجیتالی با استفاده از کدهای و برچسب‌های به تجربه تلفن همراه سوق داده می‌شوند. مجری تبلیغات محیطی جاده قدیم کرج با تعامل با منوی تلفن همراه، مصرف کنندگان می توانند به جزئیات محصول، پیشنهادات ویژه، تخفیف ها، رسانه های جریانی و هر مورد نظر تبلیغ کننده دسترسی داشته باشند.

پلتفرم پیشرو تبلیغاتی

رویکرد خودکار و برنده جوایز آن برای مدیریت محتوا بالغ، قابل اعتماد و قوی است و به شبکه های دیجیتال خارج از خانه ظرفیت نامحدودی برای رشد بدون اضافه کردن پرسنل می دهد.  شرکت تبلیغاتی و بازاریابی آراد این در زمانی اتفاق می افتد که 85٪ از همه مصرف کنندگان از دستگاه های تلفن همراه خود در خرده فروشی استفاده می کنند تا اطلاعات محصول را برای تصمیم گیری خرید و همچنین کوپن ها و تخفیف ها به دست آورند. صرف کنندگان رسانه ما بر اساس تمایل آنها برای دیدن و شنیدن رسانه قبل از خرید، بهترین گزینه برای دسترسی به دستگاه های تلفن همراه هستند.

بازدید های فروشگاهی

پلتفرم پیچیده و خط پخش کننده های هوشمند مقرون به صرفه، هزینه استقرار شبکه را کاهش می دهد. با توجه به اینکه خریداران از 15 تا 30 دقیقه در هر بازدید در فروشگاه جستجو می کنند، نمایشگرهای پلاسما 55 اینچی حلقه های پنج دقیقه ای با اسلات های 15 ثانیه ای اجرا می کنند. نیمی از محتوا به تبلیغات اختصاص داده شده است، در حالی که 20٪ از زمان صفحه نمایش برای پیام های سفارشی توسط مدیران محلی از طریق استفاده می شود.

زمان‌های دیگر در این حلقه، مخاطبان شبکه را قادر می‌سازد از «ایستگاه‌های شنود تلفن همراه» و «نمایش‌های انحصاری کنسرت» بهره ببرند، جایی که کنسرت‌های هنرمندانی مانند رولینگ استونز و آئرو اسمیت در ساعت 7 بعد از ظهر جمعه‌شب‌ها در همه مکان‌ها پخش می‌شود. مدیر عامل شرکت می‌گوید: رسانه‌های دیجیتال را در خرده‌فروشی فراهم می‌کند تا به مصرف‌کنندگان اطلاع دهد، در حالی که برندها را تبلیغ می‌کند و درآمد جدیدی برای شرکای خرده‌فروش ایجاد می‌کند. ما خوشحالیم که اضافه شدن اکنون به اجازه می دهد تا با بینندگان بیشتر تعامل داشته باشد و در عین حال درآمد تبلیغاتی را از و بودجه موبایل به طور موثر جذب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه‌حل های و موبایل برای آزمایش رایگان این پلت فرم درخواست دهید.

ارائه دهنده محتواهای بالغ تبلیغاتی

اولین ارائه دهنده جهانی نرم افزار علامت دیجیتال مبتنی بر ابر است. رویکرد خودکار و برنده جوایز آن برای مدیریت محتوا بالغ، قابل اعتماد و قوی است و به شبکه های دیجیتال خارج از خانه ظرفیت نامحدودی برای رشد بدون اضافه کردن پرسنل می دهد. پلت فرم پیچیده و پخش کننده رسانه کارآمد، هزینه استقرار شبکه را کاهش می دهد. رشد مداوم پایگاه مشتریان گسترده و تعهد به پیش‌بینی و پاسخگویی به روندهای صنعت، راه‌حل‌های علامت دیجیتال آن را به شرطی مطمئن برای آینده شبکه‌هایی با حتی پیچیده‌ترین نیازها تبدیل کرده است. 

امکانات تبلیغ کنندگان

به تبلیغ‌ کنندگان این امکان را می‌دهد که مستقیماً از طریق ما که با برترین خرده‌ فروشان رسانه در سراسر ایالات متحده مستقر شده‌اند، به مشتریان دسترسی پیدا کنند. این خرده فروشان مستقل با ما همکاری کرده اند تا تجربیات رسانه های دیجیتال آموزنده، تعاملی و جذاب را به مصرف کنندگان خود ارائه دهند و در عین حال درآمدهای جدیدی از تبلیغ کنندگانی که مایل به جذب مشتریان در خرده فروشی هستند، ایجاد کنند. شبکه تلویزیونی سلامت، یک سیستم آموزش تبلیغات و سرگرمی بیماران مبتنی بر شواهد برای پزشک عمومی، بهداشت وابسته، متخصصان و مناطق انتظار بیمارستان است. ویدئوی دید و صدای کامل با هدف بهبود اثربخشی و کارایی مراقبت‌های بهداشتی در استرالیا بر روی صفحه‌های 32 و 42 اینچی اجرا می‌شود.

بهبود سلامت مردم با تبلیغات هدفمند

دکتر متیو کالن، مدیر عامل، گفت: «با اجرای محتوایی که برای بهبود سواد سلامت و خود مدیریتی بیمار طراحی شده است، ضروری است که به طور قابل اعتماد و با بالاترین استانداردهای کیفیت کار کند. به این ترتیب، ما برای ویژگی‌هایی مانند پلتفرم خودکار و کنترل صوتی آن، به تبدیل شدیم که به ما امکان می‌دهد به راحتی در حین رشد، تجربه بیمار را حفظ و ارتقا دهیم.»

حلقه محتوای مبتنی بر تبلیغات با توجه به زمان اقامت 35 دقیقه‌ای که بیماران تبلیغات در مطب پزشکان تجربه می‌کنند، برای مشتریان سلامت و تندرستی مرتبط است. یک ساعت بهینه معمولاً از 27 دقیقه محتوای سرمقاله، دو دقیقه تبلیغات محلی، شش دقیقه اخبار و آب و هوا و 24 دقیقه محتوای پولی تشکیل شده است. مشتریان شامل دولت های استرالیا، بیمه هایی مانند و سازمان های تجاری مانند هستند. معاون رئیس در گفت: تلاش می کند تا مورد اعتماد ترین واسطه دانش در سیستم مراقبت های بهداشتی استرالیا باشد و ما مشتاقانه منتظر حمایت از شبکه در دستیابی به این هدف هستیم که در حال توسعه و افزایش اندازه است."

 

رویکرد خودکار تبلیغات

رشد مداوم پایگاه مشتری گسترده و تعهد به پیش‌بینی و پاسخگویی به تبلیغات روندهای صنعت، راه‌حل‌های علامت دیجیتال آن را به شرطی مطمئن برای آینده شبکه‌هایی با حتی پیچیده‌ترین نیازها تبدیل کرده است. 

 

درباره رسانه سلامت تونیک

یک شرکت رسانه سلامت است که محتوای بهداشتی مبتنی بر شواهد را برای مصرف کنندگان در اتاق انتظار پزشکان تولید و توزیع می کند. این بزرگترین شبکه سلامت خارج از خانه استرالیا با 3500 مکان است. این محتوا برای بهبود سواد سلامت، توانایی بیماران برای مدیریت خود، هدایت تمرین مبتنی بر شواهد و کاهش عوارض جانبی - تسهیل نتایج بهتر برای بیماران، پزشکان و صنعت بهداشت استرالیا طراحی شده است.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%82%d8%af%db%8c%d9%85-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

 

منبع:

https://aradholding.com/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 50
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

یک عنصر اصلی در تبلیغات است و پیشرفت در فناوری و داده ها به آن کمک کرده تا به یک رسانه مدرن و تازه تبدیل شود. در حالی که سنتی ممکن است ما را به این زودی ترک نکند، دیجیتالی قطعا راه آینده است.  در واقع اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان همت آنقدر طولانی است که می توان آن را به قدیمی ترین تمدن ها ردیابی کرد. در حالی که تبلیغات در طول زمان تغییر کرده است، تبلیغات هنوز هم امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، دیجیتال نحوه مشاهده و تعامل ما با محتوا را تغییر می دهد. اگرچه بیلبوردهای سنتی هنوز رایج هستند، اما ممکن است از اوج خود گذشته باشند. مجری تبلیغات محیطی اتوبان همت دیجیتال خارج از خانه گام بعدی برای نمایش محتوای جالب و جذب بینندگان است. در سال‌های اخیر، دیجیتال خارج از خانه گسترده‌تر، نوآورانه‌ تر و توانمندتر شده است. این فناوری به دارندگان تابلوهای دیجیتال امکان می دهد محتوای جذاب و متناسب با مصرف کنندگان ارائه دهند. صاحبان رسانه های تبلیغاتی در فضای باز باید از دیجیتال شدن سود ببرند.

محتوای پویا و جذاب جهت تبلیغات

در حالی که ایده زندگی در لبه و رسیدن به فرودگاه 30 دقیقه قبل از پرواز جذاب به نظر می رسد، بسیاری از ما خود را در حال نشستن در دروازه می دانیم و ساعت ها فرصت داریم. حقیقت این است که بیشتر زمان در فرودگاه به انتظار سپری می شود. اگر برندی بخواهد به مخاطبان وسیعی دست یابد، رویکرد یک اندازه متناسب با همه سنتی بهترین تکنیک نیست. شرکت تبلیغاتی و بازاریابی آراد تبلیغات همه چیز در مورد ایجاد یک تجربه و ارتباط فوری با بینندگان است. همچنین قابلیت ادغام فناوری های شخص ثالث مانند صفحه نمایش لمسی یا موبایل را دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، دیجیتال خارج از خانه تعداد بی پایانی از امکانات خلاقانه دارد. در رابطه با تعامل، کمپین هایی که مصرف کنندگان را تشویق می کنند تا در پیام برند شرکت کنند، معمولاً کمپین هایی هستند که تسلط دارند.

سرویس بهداشت ملی کمپینی ایجاد کرد که به بینندگان اجازه می داد به صورت مجازی با تلفن همراه خود خون اهدا کنند. با ترکیب و موبایل، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند تعامل با مصرف‌کنندگان را به حداکثر برسانند.

برنامه ریزی انعطاف پذیر برای تبلیغ

وقتی صحبت از زمان و طول کمپین به میان می آید، انعطاف پذیر است. به جای چرخه کمپین دو یا چهار هفته ای سنتی، یک کمپین می تواند در هر زمانی شروع و پایان یابد. از آنجایی که نیازی به تکنسین برای نصب پوسترهای جدید نیست، دیجیتال امکان تغییر خلاقیت ها را در زمان واقعی ارائه می دهد. فناوری بی سیم به کاربران امکان آپلود و زمان بندی محتوا را از راه دور می دهد. یک مثال عالی، کمپین کسوف سال است. داده های نجومی برای هر مکان به زمان دقیق و مسیر حرکت ماه و خورشید استفاده شد. دسترسی و انعطاف پذیری که ارائه می دهد، یک تغییر بازی برای صنعت است. اکنون، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند محتوای خود را وصل کنند و در عرض چند ثانیه به صورت زنده پخش شوند.

کمپین های بسیار هدفمند

با داده های بلادرنگ، دیجیتال خارج از خانه محتوای مرتبط و خاص را به مشتریان بالقوه ارائه می دهد. تبلیغات استاتیک سنتی معمولاً برای یک جمعیت شناسی تنظیم می شوند. می‌تواند نسخه‌های مختلفی از یک کمپین را در مکان‌های مختلف بر اساس مخاطب، زمان روز، فصل، آب و هوا و موارد دیگر ارائه دهد.

در نتیجه، تبلیغات بلادرنگ رشد را افزایش می‌دهد، زیرا برای بازاریابانی که می‌خواهند بر اساس داده‌های خاص، مخاطبان را هدف قرار دهند، جذابیت دارد. این فناوری به برندها این توانایی را می دهد که با پیام مناسب در قالبی خودکار و پویا به افراد مناسب دست یابند.

Dove کمپینی طراحی کرد که داده های مربوط به آب و هوا را با یک بیلبورد دیجیتال همگام سازی کرد. با این داده ها، بازیگر زن کمپین هر بار که باران می بارید با یک محصول دوش می گرفت. این کمپین یک روز غم انگیز نیویورک را به یک تجربه سرگرم کننده و جذاب تبدیل کرد.

آیا باید بیلبوردهای استاتیک خود را با دیجیتال معامله کنید؟

تغییر به دیجیتال یک سرمایه گذاری برای آینده است. برندها می‌خواهند به شیوه‌ای هیجان‌انگیز و چشم‌نواز تبلیغ کنند و در عصر پربار اطلاعات امروزی، به دنبال هدف قرار دادن افرادی هستند که واقعاً از دیدن محتوای آنها سود می‌برند. صفحه نمایش های دیجیتال خلاقیت و انعطاف پذیری را ارائه می دهند که سنتی به سادگی نمی تواند ارائه دهد.

دیجیتال مزایای بلندمدتی برای صاحبان رسانه دارد. بدون دردسر استخدام افراد برای چرخش خلاقیت های کمپین، بیلبوردهای دیجیتال هزینه عملیاتی کمتری نسبت به همتایان ثابت خود دارند. با ظرفیت تقریباً نامحدود برای موجودی تبلیغات و انعطاف پذیری برای شارژ نرخ های مختلف در زمان های مختلف، دیجیتال در دراز مدت درآمد بسیار بیشتری نسبت به یک بیلبورد ثابت ایجاد می کند.

 

جیمسون همراه با غرفه عکس خود، نمایشگرهای ترمینال را برای پخش محتوای زنده و تبلیغات همراه در اختیار گرفت. بیش از 100000 مسافر این کمپین را در مدت سه روز مشاهده کردند. این به افزایش 39 درصدی فروش جیمسون در فروشگاه معاف از گمرک کمک کرد.

برای انطباق با کمپین‌های خلاقانه مانند جیمسون و جلب علاقه تبلیغ‌کنندگان، فرودگاه‌ها باید راه‌حلی انعطاف‌پذیر داشته باشند. بیلبوردهای استاتیک به سادگی آن را قطع نمیکنند و صدها صفحه نمایش دیجیتال جداگانه مدیریت آن دشوار خواهد بود.

 

اینجاست که یک شبکه دیجیتال ساینیج وارد می شود

با وجود یک شبکه دیجیتال ساینیج، کمپین ها در عرض چند دقیقه در صدها صفحه نمایش راه اندازی می شوند. نرم افزار دیجیتال ساینیج زمان بندی هر صفحه نمایش تبلیغات را بر اساس مخاطب هدف، دسترسی مشخص، زمان روز و سایر معیارهای سفارشی خودکار می کند. به این ترتیب، هر تبلیغی در زمینه مناسب پخش می شود که برای بینندگان و تبلیغ کنندگان به طور یکسان سودمند است. اتصال هر صفحه به یک مکان مرکزی نیز روند فروش تبلیغات را سرعت می بخشد. تیم‌ها می‌توانند به‌سرعت موجودی موجود در نرم‌افزار فروش را اسکن کنند، نه اینکه صفحات گسترده‌ای عظیم را غربال کنند. پیشنهادها همچنین می توانند به صورت خودکار تولید شوند، بنابراین تبلیغ کنندگان بالقوه در عرض یک ساعت پاسخ دریافت می کنند. برای پر کردن هر فضای تبلیغاتی باقیمانده، فرودگاه‌ها همچنین می‌توانند با یک پلتفرم سمت عرضه کار کنند که به خریداران رسانه‌های برنامه‌ای این فرصت را می‌دهد تا روی صفحه‌های فرودگاه تبلیغ کنند.

 

برای 64 دقیقه بیشتر درآمد تبلیغاتی آماده اید؟

وینسنت ویلان، مدیر عامل گفت: «همکاری با یک گام مهم برای رسانه دیجیتال است زیرا نشان دهنده معرفی مؤثر مدیریت محتوای بلادرنگ در تبلیغات در ایرلند است. این یک نوآوری بسیار هیجان‌انگیز برای بازار است و به این معنی است که تبلیغ‌کنندگانی که از پلتفرم‌های دیجیتال خارج از خانه ما استفاده می‌کنند، می‌توانند فوراً محتوای خود را مدیریت کرده و در عرض چند دقیقه تصمیم بگیرند که آن را جایگزین کنند.»

واحدهای دیجیتال و صفحه نمایش های بزرگ تمام حرکتی تبلیغات به بیش از 4.4 میلیون بیننده در هر چرخه دو هفته ای دسترسی دارند. برندهای جهانی از جمله فورد، ویرجین مدیا، ودافون، پپسی و غیره، از دید بالا و طراحی چشمگیر برای ارتباط با مخاطبان هدف خود لحظاتی قبل از ورود به فروشگاه استفاده می‌کنند.

معاون فروش جهانی در گفت: "ما مشتاق همکاری با برای رشد بازار دیجیتال خارج از خانه در ایرلند هستیم." تبلیغ‌کنندگان با قرارگیری ممتاز و نرم‌افزار خودکار ما، خلاقیت و انعطاف‌پذیری لازم برای جذب واقعی مخاطبان خود را خواهند داشت.»

 

درباره تبلیغات دیجیتال

شرکت پیشرو در فناوری تبلیغات است که نرم‌افزار ساینیج تبلیغات دیجیتال خودکار ایمن و قابل اعتماد را به صاحبان رسانه و اپراتورها در سراسر جهان ارائه می‌کند. با امکان مدیریت موثر محتوای پویا در سراسر شبکه های جهانی پیچیده، بیش از 120000 نمایش را در مکان هایی مانند فرودگاه ها، مراکز خرید، کلینیک های بهداشتی و سینما قدرت می دهد. مجموعه نرم‌افزاری شامل برای توزیع محتوا، پخش و اثبات عملکرد، برای در دسترس بودن موجودی فروش و تولید پیشنهاد، برای قرار گرفتن در معرض خریداران جدید از طریق یک راه‌حل دیجیتالی برنامه‌ریزی شده سفارشی شده خارج از خانه است.

درباره تبلیغات فضای باز

یک مفهوم دیجیتال جدید و ابتکاری برای تبلیغات دیجیتال رسانه ای خارج از خانه در ایرلند است. طیف منحصر به فرد محصولات این شرکت به طور خاص در ایرلند برای محوطه های جلویی، چندتایی، فروشگاه های گروه نماد، مجوزهای خارج از کشور و سایر مکان ها طراحی شده است. صفحه‌ نمایش‌های دیجیتالی تمام حرکتی، روشنایی بالا و هوشمند از پیشرفته‌ترین سیستم راه‌حل‌های تغذیه می‌شوند. طیف محصولات در حال حاضر به صورت استراتژیک در ورودی هر دو گروه بزرگراه قرار دارند. در حال حاضر به مشتریان در طیف وسیعی از مشتریان روبه‌رو می‌شود، از جمله اتومبیلرانی. دارایی، مالیه، سرمایه گذاری؛ غذا و نوشیدنی؛ سوخت؛ سینما; سلامتی؛ بخت آزمایی؛ تنقلات و بستنی.

منبع

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%87%d9%85%d8%aa/

 

منبع

https://aradholding.com/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغات ,
:: بازدید از این مطلب : 53
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 6 آذر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرجان

مخاطبان هدف این کمپین، صاحبان مشاغل کوچک و متوسط، به شدت شلوغ هستند. کارآفرینان بهترین کانون تبلیغاتی خلاق در ایران همیشه در حال حرکت هستند، بنابراین برای موفقیت کمپین پژو، لازم است که پیام بخشی از روال روزانه آنها شود. با قابلیت دید بالا و فرمت های بزرگ، صفحه نمایش هایی که شلوغ ترین بزرگراه های هلند را پوشانده بودند، برای کمپین پژو مناسب بودند. این شامل شبکه نیز می‌شود که هر روز صفحه‌های آن به 1.2 میلیون مسافر می‌رسد، که بسیاری از آنها هر هفته چندین بار یک مسیر را طی می‌کنند.

 

داده های خارجی برای نتایج هدفمند تر

در حالی که 1.2 میلیون مسافر مخاطب قابل توجهی هستند، می‌دانست که خدمات کانون تبلیغاتی آراد هر فردی در بزرگراه علاقه‌ مند به ارائه مینی‌ ون شرکتی پژو نیست. در عوض، می‌خواست راهی برای بخش‌بندی کمپین برای افزایش دسترسی به مخاطبان هدف خاص پیدا کند. برای انجام این کار، از نرم‌افزار تشخیص خودروی سازمان راهداری ملی استفاده کردند تا مشخص کنند که مخاطبان هدف پژو چه زمانی بیشتر در جاده‌ها حضور دارند. تجزیه و تحلیل کردند که در هر زمان معین چه تعداد مینی ون باری در جاده بودند. در اینجا چیزی است که آنها پیدا کردند. به طور متوسط، 13 درصد از وسایل نقلیه در بزرگراه ها، مینی ون های باری بودند. با این حال، این عدد در طول روز با اوج‌هایی تا 20 درصد نوسان داشت.

این گواهینامه شامل چه مواردی می شود؟

برای اینکه بتواند کمپین را با استفاده از این یافته‌ها بهینه کند، به یک راه‌ حل خرید ویژگی های یک شرکت درجه یک بازاریابی منعطف نیاز داشت که آنها را قادر می‌سازد فرکانس نمایش تبلیغات را روی صفحه‌ها تغییر دهند. به جای تعهد به مدت زمان ثابت و یک هفته‌ای، از پلتفرم انعطاف‌پذیر استفاده کرد که به آن‌ها امکان داد از داده‌های ترافیکی خود برای بهینه‌سازی کمپین پژو استفاده کنند.

 

یک پلتفرم تخصصی خرید تبلیغات دیجیتال خارج از خانه است. از طریق ادغام جدید با خریداران رسانه اکنون می توانند از طریق پلتفرم خود به شبکه ای از مکان های دیجیتالی جهانی خارج از خانه دسترسی داشته باشند. خریداران رسانه‌ای که در کمپین‌های دیجیتال هدفمند و برنامه‌ریزی خارج از خانه تخصص دارند، می‌توانند محرک‌هایی را انتخاب کنند که «لحظه‌ها» نامیده می‌شوند، که تعیین می‌کنند تبلیغ آنها چه زمانی و کجا پخش شود، از جمله:

«دیجیتال برنامه‌ای خارج از خانه کارآمدتر و مرتبط‌تر است. خریداران رسانه می‌توانند بودجه خود را تنها با خرید بازه‌های زمانی که برای کمپین‌شان کار می‌کند، بهینه کنند، در حالی که تبلیغات متنی بیشتری را برای هر بخش ارائه می‌کنند.» - آرنو بوسکوپ، رئیس داده‌ها، ابزارها و تجزیه و تحلیل در.

 

نتایج تبلیغ

از طریق پلتفرم توانست کمپین را هدف قرار دهد تا به درصد بیشتری از مخاطبان هدف دست یابد. این کمپین فقط زمانی آغاز شد که تعداد مینی ون های باری از یک آستانه معین بالاتر بود. با این انعطاف‌پذیری، توانست بودجه پژو را بهتر خرج کند و فقط زمانی تبلیغات ارائه دهد که دسترسی بهینه در بالاترین حد خود باشد. روش خرید رسانه‌های دیجیتال خارج از خانه را تغییر می‌دهد و ما هیجان‌زده هستیم که بخشی از این جنبش باشیم. همانطور که در مورد کمپین پژو وجود دارد، خرید خودکار به تبلیغ‌کنندگان و آژانس‌های رسانه‌ای این فرصت را می‌دهد تا به مخاطبان زیادی دست یابند و در عین حال انعطاف‌پذیری برای برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی کمپین‌های رسانه‌ای خود را از داخل پلتفرم‌های خریدشان به آن‌ها می‌دهد.» - دنی تورنیه، موسس در فراتر از فضای باز

 

چالش تبلیغاتی

در حالی که این برند به دلیل خدمات تحویل غذا محبوب است، گزینه تحویل غذای فدورا چندان شناخته شده نیست. تیم بازاریابی برنامه‌ای که مسئولیت خرید خودکار برنامه‌ریزی شده در سراسر جهان را بر عهده دارد، مصمم به تغییر این موضوع بود. تیم برنامه نویسی به طور کلی موفقیت در بازاریابی دیجیتال سنتی را می بیند که معمولاً به خریدهای نمایشگر برنامه ای آنلاین و موبایلی تکیه می کند. اما آنها می خواستند برای این کمپین کاری کمی جسورانه تبلیغات انجام دهند. تیم مبتکر دو خریدار رسانه ای می خواستند به روشی متفاوت و هدفمندتر به مشتریان دست یابند.

 

راه حل

با استفاده از پلتفرم سمت تقاضا  تصمیم گرفت برای ایجاد آگاهی به روشی هدفمند، صفحه‌های دیجیتال خارج از خانه را به کمپین رسانه‌ ای خود اضافه کند. برای افزودن زمینه به کمپین، foodora پیام‌های خود را بر اساس محرک‌های داده موجود در DSP سفارشی کرد، از جمله:در حالی که صفحه نمایش ها به برند کمک کردند تا در قلب روز کاری شلوغ خود به مشتریان دسترسی پیدا کند، مکان صفحه نمایش نیز برای راه اندازی کمپین های آنلاین و تلفن همراه استفاده شد. با استفاده از داده‌های طول و عرض جغرافیایی، به افرادی که در نزدیکی صفحه کمپین قرار داشتند، تبلیغی در تلفن همراهشان ارائه شد تا دامنه و فرکانس کمپین افزایش یابد. کمپین برنامه‌ای چند کانالی Foodora با ارائه 107000 آگهی و رسیدن به یک میلیون بازدید، موفقیت‌آمیز بود.

در حالی که foodora دارای یک تیم داخلی متخصص تبلیغات در خارج از خانه است، تیم برنامه نویسی توانست به طور مستقل و بدون اطلاع قبلی از رسانه، کمپین دیجیتالی خارج از خانه خود را پیشنهاد دهد و اجرا کند.

ما مدتی است که به برنامه‌های دیجیتال خارج از خانه چشم دوخته‌ایم و بسیار خوشحالیم که بالاخره این کانال را به کمپین رسانه‌ای خود اضافه کردیم. گزینه‌های هدف‌یابی موجود ما را قادر می‌سازد تا به مخاطبان مورد نظر خود دسترسی پیدا کنیم، و ادغام داده‌ها به ما این امکان را می‌دهد که زمینه ارزشمندی را به پیام‌های خود اضافه کنیم. به طور کلی، ما از این کمپین راضی هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم که خارج از خانه دیجیتال را در برنامه‌های آینده خود قرار دهیم.

آینده Foodora چیست؟

این تیم برنامه‌ریزی در حال حاضر به دنبال گنجاندن داده‌های سفارشی است تا به‌طور خودکار گزینه تحویل را در زمانی که تحویل سواران کم است، تبلیغ کند و هدف‌گذاری عمیق‌تری را برای نمایش تبلیغات در ساختمان‌های اداری که مشتریان برنامه‌های شرکتی در آن قرار دارند، پیاده‌ سازی کند.

این برای مشتریان ما چه معنایی دارد؟

تکمیل این ممیزی گام مهمی در ارائه آرامش خاطر به مشتریانمان تبلیغات است که داده های آنها امن و دقیق است. در حالی که ما همیشه از اهمیت داده‌های ایمن و قابل اطمینان قدردانی کرده‌ایم، احساس می‌کنیم که باید به مشتریان خود تأییدیه قابل اعتماد و شخص ثالث ارائه دهیم که داده‌های ما به روشی بهینه جمع‌آوری، ذخیره و گزارش می‌شوند. با داده‌های تایید شده، مشتریان ما می‌توانند در ارائه شفافیت داده‌ای که به دنبال تبلیغ‌ کنندگان هستند، اطمینان داشته باشند. 

منبع:

https://aradholding.com/%da%a9%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 :: برچسب‌ها: تبلیغات ,
:: بازدید از این مطلب : 50
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 1 آذر 1400 | نظرات ()