برنامه تبلیغاتی
نوشته شده توسط : مرجان

مخاطبان هدف این کمپین، صاحبان مشاغل کوچک و متوسط، به شدت شلوغ هستند. کارآفرینان بهترین کانون تبلیغاتی خلاق در ایران همیشه در حال حرکت هستند، بنابراین برای موفقیت کمپین پژو، لازم است که پیام بخشی از روال روزانه آنها شود. با قابلیت دید بالا و فرمت های بزرگ، صفحه نمایش هایی که شلوغ ترین بزرگراه های هلند را پوشانده بودند، برای کمپین پژو مناسب بودند. این شامل شبکه نیز می‌شود که هر روز صفحه‌های آن به 1.2 میلیون مسافر می‌رسد، که بسیاری از آنها هر هفته چندین بار یک مسیر را طی می‌کنند.

 

داده های خارجی برای نتایج هدفمند تر

در حالی که 1.2 میلیون مسافر مخاطب قابل توجهی هستند، می‌دانست که خدمات کانون تبلیغاتی آراد هر فردی در بزرگراه علاقه‌ مند به ارائه مینی‌ ون شرکتی پژو نیست. در عوض، می‌خواست راهی برای بخش‌بندی کمپین برای افزایش دسترسی به مخاطبان هدف خاص پیدا کند. برای انجام این کار، از نرم‌افزار تشخیص خودروی سازمان راهداری ملی استفاده کردند تا مشخص کنند که مخاطبان هدف پژو چه زمانی بیشتر در جاده‌ها حضور دارند. تجزیه و تحلیل کردند که در هر زمان معین چه تعداد مینی ون باری در جاده بودند. در اینجا چیزی است که آنها پیدا کردند. به طور متوسط، 13 درصد از وسایل نقلیه در بزرگراه ها، مینی ون های باری بودند. با این حال، این عدد در طول روز با اوج‌هایی تا 20 درصد نوسان داشت.

این گواهینامه شامل چه مواردی می شود؟

برای اینکه بتواند کمپین را با استفاده از این یافته‌ها بهینه کند، به یک راه‌ حل خرید ویژگی های یک شرکت درجه یک بازاریابی منعطف نیاز داشت که آنها را قادر می‌سازد فرکانس نمایش تبلیغات را روی صفحه‌ها تغییر دهند. به جای تعهد به مدت زمان ثابت و یک هفته‌ای، از پلتفرم انعطاف‌پذیر استفاده کرد که به آن‌ها امکان داد از داده‌های ترافیکی خود برای بهینه‌سازی کمپین پژو استفاده کنند.

 

یک پلتفرم تخصصی خرید تبلیغات دیجیتال خارج از خانه است. از طریق ادغام جدید با خریداران رسانه اکنون می توانند از طریق پلتفرم خود به شبکه ای از مکان های دیجیتالی جهانی خارج از خانه دسترسی داشته باشند. خریداران رسانه‌ای که در کمپین‌های دیجیتال هدفمند و برنامه‌ریزی خارج از خانه تخصص دارند، می‌توانند محرک‌هایی را انتخاب کنند که «لحظه‌ها» نامیده می‌شوند، که تعیین می‌کنند تبلیغ آنها چه زمانی و کجا پخش شود، از جمله:

«دیجیتال برنامه‌ای خارج از خانه کارآمدتر و مرتبط‌تر است. خریداران رسانه می‌توانند بودجه خود را تنها با خرید بازه‌های زمانی که برای کمپین‌شان کار می‌کند، بهینه کنند، در حالی که تبلیغات متنی بیشتری را برای هر بخش ارائه می‌کنند.» - آرنو بوسکوپ، رئیس داده‌ها، ابزارها و تجزیه و تحلیل در.

 

نتایج تبلیغ

از طریق پلتفرم توانست کمپین را هدف قرار دهد تا به درصد بیشتری از مخاطبان هدف دست یابد. این کمپین فقط زمانی آغاز شد که تعداد مینی ون های باری از یک آستانه معین بالاتر بود. با این انعطاف‌پذیری، توانست بودجه پژو را بهتر خرج کند و فقط زمانی تبلیغات ارائه دهد که دسترسی بهینه در بالاترین حد خود باشد. روش خرید رسانه‌های دیجیتال خارج از خانه را تغییر می‌دهد و ما هیجان‌زده هستیم که بخشی از این جنبش باشیم. همانطور که در مورد کمپین پژو وجود دارد، خرید خودکار به تبلیغ‌کنندگان و آژانس‌های رسانه‌ای این فرصت را می‌دهد تا به مخاطبان زیادی دست یابند و در عین حال انعطاف‌پذیری برای برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی کمپین‌های رسانه‌ای خود را از داخل پلتفرم‌های خریدشان به آن‌ها می‌دهد.» - دنی تورنیه، موسس در فراتر از فضای باز

 

چالش تبلیغاتی

در حالی که این برند به دلیل خدمات تحویل غذا محبوب است، گزینه تحویل غذای فدورا چندان شناخته شده نیست. تیم بازاریابی برنامه‌ای که مسئولیت خرید خودکار برنامه‌ریزی شده در سراسر جهان را بر عهده دارد، مصمم به تغییر این موضوع بود. تیم برنامه نویسی به طور کلی موفقیت در بازاریابی دیجیتال سنتی را می بیند که معمولاً به خریدهای نمایشگر برنامه ای آنلاین و موبایلی تکیه می کند. اما آنها می خواستند برای این کمپین کاری کمی جسورانه تبلیغات انجام دهند. تیم مبتکر دو خریدار رسانه ای می خواستند به روشی متفاوت و هدفمندتر به مشتریان دست یابند.

 

راه حل

با استفاده از پلتفرم سمت تقاضا  تصمیم گرفت برای ایجاد آگاهی به روشی هدفمند، صفحه‌های دیجیتال خارج از خانه را به کمپین رسانه‌ ای خود اضافه کند. برای افزودن زمینه به کمپین، foodora پیام‌های خود را بر اساس محرک‌های داده موجود در DSP سفارشی کرد، از جمله:در حالی که صفحه نمایش ها به برند کمک کردند تا در قلب روز کاری شلوغ خود به مشتریان دسترسی پیدا کند، مکان صفحه نمایش نیز برای راه اندازی کمپین های آنلاین و تلفن همراه استفاده شد. با استفاده از داده‌های طول و عرض جغرافیایی، به افرادی که در نزدیکی صفحه کمپین قرار داشتند، تبلیغی در تلفن همراهشان ارائه شد تا دامنه و فرکانس کمپین افزایش یابد. کمپین برنامه‌ای چند کانالی Foodora با ارائه 107000 آگهی و رسیدن به یک میلیون بازدید، موفقیت‌آمیز بود.

در حالی که foodora دارای یک تیم داخلی متخصص تبلیغات در خارج از خانه است، تیم برنامه نویسی توانست به طور مستقل و بدون اطلاع قبلی از رسانه، کمپین دیجیتالی خارج از خانه خود را پیشنهاد دهد و اجرا کند.

ما مدتی است که به برنامه‌های دیجیتال خارج از خانه چشم دوخته‌ایم و بسیار خوشحالیم که بالاخره این کانال را به کمپین رسانه‌ای خود اضافه کردیم. گزینه‌های هدف‌یابی موجود ما را قادر می‌سازد تا به مخاطبان مورد نظر خود دسترسی پیدا کنیم، و ادغام داده‌ها به ما این امکان را می‌دهد که زمینه ارزشمندی را به پیام‌های خود اضافه کنیم. به طور کلی، ما از این کمپین راضی هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم که خارج از خانه دیجیتال را در برنامه‌های آینده خود قرار دهیم.

آینده Foodora چیست؟

این تیم برنامه‌ریزی در حال حاضر به دنبال گنجاندن داده‌های سفارشی است تا به‌طور خودکار گزینه تحویل را در زمانی که تحویل سواران کم است، تبلیغ کند و هدف‌گذاری عمیق‌تری را برای نمایش تبلیغات در ساختمان‌های اداری که مشتریان برنامه‌های شرکتی در آن قرار دارند، پیاده‌ سازی کند.

این برای مشتریان ما چه معنایی دارد؟

تکمیل این ممیزی گام مهمی در ارائه آرامش خاطر به مشتریانمان تبلیغات است که داده های آنها امن و دقیق است. در حالی که ما همیشه از اهمیت داده‌های ایمن و قابل اطمینان قدردانی کرده‌ایم، احساس می‌کنیم که باید به مشتریان خود تأییدیه قابل اعتماد و شخص ثالث ارائه دهیم که داده‌های ما به روشی بهینه جمع‌آوری، ذخیره و گزارش می‌شوند. با داده‌های تایید شده، مشتریان ما می‌توانند در ارائه شفافیت داده‌ای که به دنبال تبلیغ‌ کنندگان هستند، اطمینان داشته باشند. 

منبع:

https://aradholding.com/%da%a9%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 

:: برچسب‌ها: تبلیغات ,
:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 1 آذر 1400 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: