تبلیغات قوی
نوشته شده توسط : مرجان

اولین ارائه دهنده جهانی نرم افزار علامت دیجیتال مبتنی بر ابر است. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جاده قدیم کرج این شبکه با دستیابی به بیش از 300000 مصرف کننده ماهانه، پلتفرم نرم افزار را به دلیل عمق، مقیاس پذیری و آن انتخاب کرد و معتقد است دری را برای ارتباط پایدار با مشتریان پس از خروج از فروشگاه باز کرده است.

بینندگان از طریق تبلیغات دیجیتالی با استفاده از کدهای و برچسب‌های به تجربه تلفن همراه سوق داده می‌شوند. مجری تبلیغات محیطی جاده قدیم کرج با تعامل با منوی تلفن همراه، مصرف کنندگان می توانند به جزئیات محصول، پیشنهادات ویژه، تخفیف ها، رسانه های جریانی و هر مورد نظر تبلیغ کننده دسترسی داشته باشند.

پلتفرم پیشرو تبلیغاتی

رویکرد خودکار و برنده جوایز آن برای مدیریت محتوا بالغ، قابل اعتماد و قوی است و به شبکه های دیجیتال خارج از خانه ظرفیت نامحدودی برای رشد بدون اضافه کردن پرسنل می دهد.  شرکت تبلیغاتی و بازاریابی آراد این در زمانی اتفاق می افتد که 85٪ از همه مصرف کنندگان از دستگاه های تلفن همراه خود در خرده فروشی استفاده می کنند تا اطلاعات محصول را برای تصمیم گیری خرید و همچنین کوپن ها و تخفیف ها به دست آورند. صرف کنندگان رسانه ما بر اساس تمایل آنها برای دیدن و شنیدن رسانه قبل از خرید، بهترین گزینه برای دسترسی به دستگاه های تلفن همراه هستند.

بازدید های فروشگاهی

پلتفرم پیچیده و خط پخش کننده های هوشمند مقرون به صرفه، هزینه استقرار شبکه را کاهش می دهد. با توجه به اینکه خریداران از 15 تا 30 دقیقه در هر بازدید در فروشگاه جستجو می کنند، نمایشگرهای پلاسما 55 اینچی حلقه های پنج دقیقه ای با اسلات های 15 ثانیه ای اجرا می کنند. نیمی از محتوا به تبلیغات اختصاص داده شده است، در حالی که 20٪ از زمان صفحه نمایش برای پیام های سفارشی توسط مدیران محلی از طریق استفاده می شود.

زمان‌های دیگر در این حلقه، مخاطبان شبکه را قادر می‌سازد از «ایستگاه‌های شنود تلفن همراه» و «نمایش‌های انحصاری کنسرت» بهره ببرند، جایی که کنسرت‌های هنرمندانی مانند رولینگ استونز و آئرو اسمیت در ساعت 7 بعد از ظهر جمعه‌شب‌ها در همه مکان‌ها پخش می‌شود. مدیر عامل شرکت می‌گوید: رسانه‌های دیجیتال را در خرده‌فروشی فراهم می‌کند تا به مصرف‌کنندگان اطلاع دهد، در حالی که برندها را تبلیغ می‌کند و درآمد جدیدی برای شرکای خرده‌فروش ایجاد می‌کند. ما خوشحالیم که اضافه شدن اکنون به اجازه می دهد تا با بینندگان بیشتر تعامل داشته باشد و در عین حال درآمد تبلیغاتی را از و بودجه موبایل به طور موثر جذب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه‌حل های و موبایل برای آزمایش رایگان این پلت فرم درخواست دهید.

ارائه دهنده محتواهای بالغ تبلیغاتی

اولین ارائه دهنده جهانی نرم افزار علامت دیجیتال مبتنی بر ابر است. رویکرد خودکار و برنده جوایز آن برای مدیریت محتوا بالغ، قابل اعتماد و قوی است و به شبکه های دیجیتال خارج از خانه ظرفیت نامحدودی برای رشد بدون اضافه کردن پرسنل می دهد. پلت فرم پیچیده و پخش کننده رسانه کارآمد، هزینه استقرار شبکه را کاهش می دهد. رشد مداوم پایگاه مشتریان گسترده و تعهد به پیش‌بینی و پاسخگویی به روندهای صنعت، راه‌حل‌های علامت دیجیتال آن را به شرطی مطمئن برای آینده شبکه‌هایی با حتی پیچیده‌ترین نیازها تبدیل کرده است. 

امکانات تبلیغ کنندگان

به تبلیغ‌ کنندگان این امکان را می‌دهد که مستقیماً از طریق ما که با برترین خرده‌ فروشان رسانه در سراسر ایالات متحده مستقر شده‌اند، به مشتریان دسترسی پیدا کنند. این خرده فروشان مستقل با ما همکاری کرده اند تا تجربیات رسانه های دیجیتال آموزنده، تعاملی و جذاب را به مصرف کنندگان خود ارائه دهند و در عین حال درآمدهای جدیدی از تبلیغ کنندگانی که مایل به جذب مشتریان در خرده فروشی هستند، ایجاد کنند. شبکه تلویزیونی سلامت، یک سیستم آموزش تبلیغات و سرگرمی بیماران مبتنی بر شواهد برای پزشک عمومی، بهداشت وابسته، متخصصان و مناطق انتظار بیمارستان است. ویدئوی دید و صدای کامل با هدف بهبود اثربخشی و کارایی مراقبت‌های بهداشتی در استرالیا بر روی صفحه‌های 32 و 42 اینچی اجرا می‌شود.

بهبود سلامت مردم با تبلیغات هدفمند

دکتر متیو کالن، مدیر عامل، گفت: «با اجرای محتوایی که برای بهبود سواد سلامت و خود مدیریتی بیمار طراحی شده است، ضروری است که به طور قابل اعتماد و با بالاترین استانداردهای کیفیت کار کند. به این ترتیب، ما برای ویژگی‌هایی مانند پلتفرم خودکار و کنترل صوتی آن، به تبدیل شدیم که به ما امکان می‌دهد به راحتی در حین رشد، تجربه بیمار را حفظ و ارتقا دهیم.»

حلقه محتوای مبتنی بر تبلیغات با توجه به زمان اقامت 35 دقیقه‌ای که بیماران تبلیغات در مطب پزشکان تجربه می‌کنند، برای مشتریان سلامت و تندرستی مرتبط است. یک ساعت بهینه معمولاً از 27 دقیقه محتوای سرمقاله، دو دقیقه تبلیغات محلی، شش دقیقه اخبار و آب و هوا و 24 دقیقه محتوای پولی تشکیل شده است. مشتریان شامل دولت های استرالیا، بیمه هایی مانند و سازمان های تجاری مانند هستند. معاون رئیس در گفت: تلاش می کند تا مورد اعتماد ترین واسطه دانش در سیستم مراقبت های بهداشتی استرالیا باشد و ما مشتاقانه منتظر حمایت از شبکه در دستیابی به این هدف هستیم که در حال توسعه و افزایش اندازه است."

 

رویکرد خودکار تبلیغات

رشد مداوم پایگاه مشتری گسترده و تعهد به پیش‌بینی و پاسخگویی به تبلیغات روندهای صنعت، راه‌حل‌های علامت دیجیتال آن را به شرطی مطمئن برای آینده شبکه‌هایی با حتی پیچیده‌ترین نیازها تبدیل کرده است. 

 

درباره رسانه سلامت تونیک

یک شرکت رسانه سلامت است که محتوای بهداشتی مبتنی بر شواهد را برای مصرف کنندگان در اتاق انتظار پزشکان تولید و توزیع می کند. این بزرگترین شبکه سلامت خارج از خانه استرالیا با 3500 مکان است. این محتوا برای بهبود سواد سلامت، توانایی بیماران برای مدیریت خود، هدایت تمرین مبتنی بر شواهد و کاهش عوارض جانبی - تسهیل نتایج بهتر برای بیماران، پزشکان و صنعت بهداشت استرالیا طراحی شده است.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%82%d8%af%db%8c%d9%85-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

 

منبع:

https://aradholding.com/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/

 

:: برچسب‌ها: تبلیغ ,
:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 آذر 1400 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: